logo Tennispark Welgelegen
Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode
thursday 31 october 2019 until thursday 19 december 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Enkel HE
Programma
thu 7 nov thu 14 nov thu 21 nov thu 28 nov thu 12 dec thu 19 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

Singel competitie poule A

 

Sanne de Viet  (1)

Gregor Halbe 

Jelle Schreurs 

Lodewijk Blankenspoor 

Niels Groot 

Sanne de Viet  (1)

 

4-6 4-5 01:30   

2-6 1-6 01:30   

Thu 21/11 19:00 

1-6 6-7 01:30   

Gregor Halbe 

 

 

1-6 3-6   

Thu 28/11 19:00 

6-1 6-4 01:30   

Jelle Schreurs 

 

 

 

  

6-2 6-0 01:30   

Lodewijk Blankenspoor 

 

 

 

 

Thu 12/12 19:00 

Niels Groot 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jelle Schreurs  3 18 0 36 9 3 0 0
2 Gregor Halbe  2 12 6 27 25 2 0 1
3 Niels Groot  1 6 12 20 31 1 0 2
4 Sanne de Viet  0 0 18 18 36 0 0 3
Lodewijk Blankenspoor 

^^

Singel competitie poule B

 

Livia Hendriks  (2)

Bjarne Jensen 

Max Assenberg 

Eelco Nijdam 

Ricardo Badoella 

Livia Hendriks  (2)

 

Thu 07/11 20:30 

  

Thu 21/11 20:30 

Thu 28/11 20:30 

Bjarne Jensen 

 

 

Thu 12/12 20:30 

6-1 3-4 01:30   

8-2 01:30   

Max Assenberg 

 

 

 

Thu 19/12 20:30 

  

Eelco Nijdam 

 

 

 

 

Thu 12/12 20:30 

Ricardo Badoella 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bjarne Jensen  2 6 3 16 11 1 1 0
2 Eelco Nijdam  1 3 3 5 9 0 1 0
3 Ricardo Badoella  0 0 3 6 7 0 0 1
Max Assenberg 
Livia Hendriks 

^^

Singel competitie poule C

 

Heleen Andresen  (3)

Marc Steiger 

Martin Partyka 

Eeuwout Bauer 

Johan Marnix Norder 

Daniel Marx 

Heleen Andresen  (3)

 

0-6 1-6 1-3 01:30   

2-6 1-6 01:30   

3-6 2-6 0-3   

6-3 6-0 01:30   

3-6 1-6 01:30   

Marc Steiger 

 

 

4-6 3-6 01:30   

1-6 4-6 01:30   

6-1 6-2 01:30   

6-2 6-1 01:30   

Martin Partyka 

 

 

 

  

6-0 6-0 01:30   

Thu 12/12 19:00 

Eeuwout Bauer 

 

 

 

 

6-0 6-0   

6-2 6-2 4-0 01:30   

Johan Marnix Norder 

 

 

 

 

 

0-6 0-6 01:30   

Daniel Marx 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Eeuwout Bauer  4 30 0 55 14 4 0 0
2 Martin Partyka  3 18 0 36 10 3 0 0
3 Marc Steiger  3 21 12 51 32 3 0 2
4 Daniel Marx  2 12 15 31 32 2 0 2
5 Heleen Andresen  1 6 30 26 57 1 0 4
6 Johan Marnix Norder  0 0 30 6 60 0 0 5

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 21 21
Totale speeltijd 27:00 27:00
Gemiddelde speeltijd 01:17 01:17
Langste wedstrijd 01:30
HEP1: Gregor Halbe-Sanne de Viet 6-4 5-4
01:30
HEP1: Gregor Halbe-Sanne de Viet 6-4 5-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 12 December 2019 02:12 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D