logo Tennispark Welgelegen
Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode
donderdag 31 oktober 2019 t/m donderdag 19 december 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Enkel HE
Programma
do 7 nov do 14 nov do 21 nov do 28 nov do 12 dec do 19 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

Singel competitie poule A

 

Sanne de Viet  (1)

Gregor Halbe 

Jelle Schreurs 

Lodewijk Blankenspoor 

Niels Groot 

Sanne de Viet  (1)

 

Do 21/11 20:30 

2-6 1-6 01:30   

Do 21/11 19:00 

Do 28/11 19:00 

Gregor Halbe 

 

 

  

Do 28/11 19:00 

6-1 6-4 01:30   

Jelle Schreurs 

 

 

 

  

Do 21/11 19:00 

Lodewijk Blankenspoor 

 

 

 

 

Do 12/12 19:00 

Niels Groot 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jelle Schreurs  1 6 0 12 3 1 0 0
2 Gregor Halbe  1 6 0 12 5 1 0 0
3 Niels Groot  0 0 6 5 12 0 0 1
4 Sanne de Viet  0 0 6 3 12 0 0 1
Lodewijk Blankenspoor 

^^

Singel competitie poule B

 

Livia Hendriks  (2)

Bjarne Jensen 

Max Assenberg 

Eelco Nijdam 

Ricardo Badoella 

Livia Hendriks  (2)

 

Do 07/11 20:30 

  

Do 21/11 20:30 

Do 28/11 20:30 

Bjarne Jensen 

 

 

Do 12/12 20:30 

Do 28/11 20:30 

8-2 01:30   

Max Assenberg 

 

 

 

Do 19/12 20:30 

  

Eelco Nijdam 

 

 

 

 

Do 12/12 20:30 

Ricardo Badoella 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bjarne Jensen  1 3 0 7 6 1 0 0
2 Ricardo Badoella  0 0 3 6 7 0 0 1
Max Assenberg 
Eelco Nijdam 
Livia Hendriks 

^^

Singel competitie poule C

 

Heleen Andresen  (3)

Marc Steiger 

Martin Partyka 

Eeuwout Bauer 

Johan Marnix Norder 

Daniel Marx 

Heleen Andresen  (3)

 

0-6 1-6 1-3 01:30   

Do 14/11 19:00 

  

Do 12/12 19:00 

Do 28/11 20:30 

Marc Steiger 

 

 

Do 14/11 20:30 

Do 28/11 19:00 

6-1 6-2 01:30   

Do 21/11 20:30 

Martin Partyka 

 

 

 

  

Do 28/11 19:00 

Do 12/12 19:00 

Eeuwout Bauer 

 

 

 

 

Do 28/11 20:30 

6-2 6-2 4-0 01:30   

Johan Marnix Norder 

 

 

 

 

 

Do 07/11 19:00 

Daniel Marx 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Marc Steiger  2 15 0 27 5 2 0 0
2 Eeuwout Bauer  1 9 0 16 4 1 0 0
3 Johan Marnix Norder  0 0 6 3 12 0 0 1
4 Daniel Marx  0 0 9 4 16 0 0 1
5 Heleen Andresen  0 0 9 2 15 0 0 1
Martin Partyka 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 6 6
Totale speeltijd 09:00 09:00
Gemiddelde speeltijd 01:30 01:30
Langste wedstrijd 01:30
HEP1: Jelle Schreurs-Sanne de Viet 6-2 6-1
01:30
HEP1: Jelle Schreurs-Sanne de Viet 6-2 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 17 November 2019 21:34 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D