logo Van Gelderen Tennis Academy
JRT** Van Gelderen Tennis Academy / De Kloek - SCWF
zaterdag 11 t/m zondag 19 maart 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 12 ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
za 11 mrt zo 12 mrt za 18 mrt zo 19 mrt alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Jordy Hoogstra  (1)

Ravi Abdalla 

Louk Rijsdijk 

Jordy Hoogstra  (1)

 

6-7 6-3 3-6 02:13   

6-2 6-2 01:16   

Ravi Abdalla 

 

 

2-6 2-6 01:05   

Louk Rijsdijk 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jordy Hoogstra  1 9 6 27 20 1 0 1
2 Louk Rijsdijk  1 6 6 16 16 1 0 1
3 Ravi Abdalla  1 6 9 20 27 1 0 1

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Sep de Visser  (2)

Lucas Vermeulen 

Pepijn van Leeuwen 

Sep de Visser  (2)

 

6-3 7-5 01:32   

6-3 6-0 01:10   

Lucas Vermeulen 

 

 

6-2 6-2 01:05   

Pepijn van Leeuwen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sep de Visser  2 12 0 25 11 2 0 0
2 Lucas Vermeulen  1 6 6 20 17 1 0 1
3 Pepijn van Leeuwen  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Jerome Biesheuvel  (4)

Milan Kroger 

Stan Konijn 

Jerome Biesheuvel  (4)

 

6-2 6-1 01:05   

6-4 6-1 01:14   

Milan Kroger 

 

 

1-6 1-6 01:04   

Stan Konijn 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jerome Biesheuvel  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Stan Konijn  1 6 6 17 14 1 0 1
3 Milan Kroger  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Kai Groen  (3)

Luke Boyden 

Kiet Janssen 

Kai Groen  (3)

 

6-0 6-1 00:51   

6-1 6-1 01:07   

Luke Boyden 

 

 

4-6 6-2 4-6 02:16   

Kiet Janssen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Kai Groen  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Kiet Janssen  1 6 9 16 26 1 0 1
3 Luke Boyden  0 3 12 15 26 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Arcen Dag  (6)

Sam Neijenhuizen 

Roel van Rooij 

Arcen Dag  (6)

 

wo   

3-6 0-6 01:31   

Sam Neijenhuizen 

 

 

wo 01:30   

Roel van Rooij 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Roel van Rooij  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Arcen Dag  1 6 6 15 12 1 0 1
3 Sam Neijenhuizen  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Merlijn de Krom  (5)

Niek Gijsen 

Tom van Valkenburg 

Merlijn de Krom  (5)

 

5-7 0-6 01:16   

7-6 1-6 opgave Merlijn de Krom 01:51   

Niek Gijsen 

 

 

0-6 3-6 01:08   

Tom van Valkenburg 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tom van Valkenburg  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Niek Gijsen  1 6 6 15 12 1 0 1
3 Merlijn de Krom  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Bodi Kortz  (7)

Olivier Tervoort 

Ajay Meischke 

Bodi Kortz  (7)

 

wo   

3-6 7-5 6-1 02:05   

Olivier Tervoort 

 

 

6-4 0-6 0-6 02:00   

Ajay Meischke 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bodi Kortz  2 12 3 28 12 2 0 0
2 Ajay Meischke  1 9 6 24 16 1 0 1
3 Olivier Tervoort  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Jonathan van der Lee  (8)

Hidde van der Vliet 

Mats van Dusschoten 

Jonathan van der Lee  (8)

 

4-6 4-6 02:10   

6-1 6-1 01:08   

Hidde van der Vliet 

 

 

3-6 3-6 01:28   

Mats van Dusschoten 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jonathan van der Lee  1 6 6 20 14 1 0 1
2 Hidde van der Vliet  1 6 6 18 20 1 0 1
3 Mats van Dusschoten  1 6 6 14 18 1 0 1

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Jordy Hoogstra  (1)

 

finale

winnaar

 

Jordy Hoogstra  (1)

 

 

Jonathan van der Lee  (8)

4-6 6-1 6-2 00:35   

 

 

 

 

Jordy Hoogstra  (1)

 

Roel van Rooij 

 

6-3 6-2 01:04   

 

 

Roel van Rooij 

 

 

Kai Groen  (3)

6-4 6-4 01:15   

 

 

 

 

 

Bodi Kortz  (7)

Jerome Biesheuvel  (4)

 

 

6-4 6-1 01:30   

 

Jerome Biesheuvel  (4)

 

 

Tom van Valkenburg 

4-6 6-4 7-5 01:26   

 

 

 

 

Bodi Kortz  (7)

 

Bodi Kortz  (7)

 

6-4 7-6 02:09   

 

 

Bodi Kortz  (7)

 

 

Sep de Visser  (2)

7-5 6-1 01:43   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 114
Totale speeltijd 41:47 156:29
Gemiddelde speeltijd 01:20 01:22
Langste wedstrijd 02:16
JE12P4: Kiet Janssen-Luke Boyden 6-4 2-6 6-4
02:51
ME12P3: Carlijn Koster-Brecht Goren 6-3 3-6 7-6 (9)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Oktober 2019 03:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D