logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 23 t/m zondag 24 januari 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 12 MD 13 t/m 14
Programma
za 23 jan zo 24 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel 13 t/m 14 jaar

Jelle Korthuis /
Patrik Spegel Kumer  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Jelle Korthuis /
Patrik Spegel Kumer  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Sem Menzinga /
Oscar Brouwer 

 

 

Sem Menzinga /
Oscar Brouwer 

 

1-6 6-4 6-3 02:04   

 

 

 

Sem Menzinga /
Oscar Brouwer 

 

 

 

Floris Heinrich /
Berend van Eijkelenburg 

wo   

 

 

 

 

 

 

Koen Hendrikse /
Sem Keunen 

 

Joppe van Malderen /
Joep Wouters van den Oudenweijer  (4)

 

 

6-0 6-1 00:46   

 

 

Joppe van Malderen /
Joep Wouters van den Oudenweijer  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Koen Hendrikse /
Sem Keunen 

 

 

Lasse Reinhard /
Lucas van Hengel 

 

6-0 6-3 01:09   

 

 

 

Koen Hendrikse /
Sem Keunen 

 

 

 

Koen Hendrikse /
Sem Keunen 

6-2 6-3 01:14   

 

 

 

 

 

 

 

Koen Hendrikse /
Sem Keunen 

Xian Ku /
Kiko Kousemaker 

 

 

 

6-2 6-0 01:05   

 

Alex van Mierlo /
Diederik Natté 

 

 

 

Alex van Mierlo /
Diederik Natté 

7-5 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

Alex van Mierlo /
Diederik Natté 

 

 


Open plaats

 

3-6 6-1 6-2 01:32   

 

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (3)

 

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bart van der Ploeg /
Bram Poel 

 

Tim Ofman /
Sven IJntema 

 

 

7-5 6-3 01:20   

 

 

Bart van der Ploeg /
Bram Poel 

 

 

 

Bart van der Ploeg /
Bram Poel 

6-2 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

Bart van der Ploeg /
Bram Poel 

 

 


Open plaats

 

wo   

 

 

 

Olivier Kernell /
Seb Dackus  (2)

 

 

 

Olivier Kernell /
Seb Dackus  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 41
Totale speeltijd 12:10 52:38
Gemiddelde speeltijd 01:06 01:17
Langste wedstrijd 02:04
JD1314: Sem Menzinga/ Oscar Brouwer-Jelle Korthuis/ Patrik Spegel Kumer 1-6 6-4 6-3
02:04
JD1314: Sem Menzinga/ Oscar Brouwer-Jelle Korthuis/ Patrik Spegel Kumer 1-6 6-4 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Oktober 2019 19:44 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D