logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 17 t/m zondag 18 januari 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14 MD 15 t/m 16
Programma
za 17 jan zo 18 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel 13 t/m 14 jaar

Tycho Veenstra T.V. Heerhugowaard (6,7) /
Dentrey Veenstra T.V. Heerhugowaard (6,7)  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra  (1)

 

 

Melle Smit B.L.T.C. Westerhout (6,91) /
Wiek Janssen T.V. Akersloot (6,75) 

 

6-2 4-6 6-4 02:18   

 

 

 

Melle Smit /
Wiek Janssen 

 

 

 

Olivier Kernell L.T.C. Strandvliet (6,83) /
Alexandre Post L.T.C. Festina (7,14) 

6-3 6-4 01:15   

 

 

 

 

 

 

Lasse Reinhard /
Lucas van Hengel 

 

Ferran Stijsiger T.C. Het Grootslag (6,69) /
Aron Ouwejan T.C. Het Grootslag (6,76)  (4)

 

 

7-5 7-5 01:19   

 

 

Ferran Stijsiger /
Aron Ouwejan  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Lasse Reinhard /
Lucas van Hengel 

 

 

Lasse Reinhard T.V. Heerhugowaard (6,55) /
Lucas van Hengel T.C. W.O.C. (6,79) 

 

7-5 2-6 6-4 01:49   

 

 

 

Lasse Reinhard /
Lucas van Hengel 

 

 

 

Hans Brend Marra T.V. St. Jacob (7,22) /
Lars van Veen L.T.V. De Bontekoe (8,24) 

7-5 6-2 01:15   

 

 

 

 

 

 

 

Luc de Ruiter /
Peer Jansen  (2)

Bas Goederaad LTC Startbaan (7,15) /
Seb Dackus TV IJburg (7,7) 

 

 

 

7-6 6-3 01:35   

 

Bas Goederaad /
Seb Dackus 

 

 

 

Tim van Liefland T.V. De Hoogkamp (7,2) /
David Neef T.V. De Hoogkamp (7,28) 

6-3 6-2 01:15   

 

 

 

 

 

Daan Koene /
Dirk Ottevanger  (3)

 

 


Open plaats

 

6-0 6-1 01:07   

 

 

 

Daan Koene /
Dirk Ottevanger  (3)

 

 

 

Daan Koene T.C. W.O.C. (6,87) /
Dirk Ottevanger L.T.C. Eindenhout (6,93)  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Luc de Ruiter /
Peer Jansen  (2)

 

Jesper de Mooy A.T.C. Tean (7,67) /
Vincent van den Berkhof T.V. Alkemade (7,32) 

 

 

2-6 6-3 6-3 02:05   

 

 

Jesper de Mooy /
Vincent van den Berkhof 

 

 

 

Yanick Idsinga T.V. Osdorp (7,29) /
Jesse Tsui T.V. Osdorp (7,15) 

6-3 6-3 01:15   

 

 

 

 

 

Luc de Ruiter /
Peer Jansen  (2)

 

 


Open plaats

 

7-6 6-2 01:51   

 

 

 

Luc de Ruiter /
Peer Jansen  (2)

 

 

 

Luc de Ruiter T.C. W.O.C. (6,55) /
Peer Jansen Iduna (6,67)  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 47
Totale speeltijd 17:04 68:36
Gemiddelde speeltijd 01:33 01:27
Langste wedstrijd 02:18
JD1314: Tycho Veenstra/ Dentrey Veenstra-Melle Smit/ Wiek Janssen 6-2 4-6 6-4
02:48
MD1516: Ghizlaine El Hajari/ Britney de Haan-Chiara Ceder/ Tamisha te Vrede 7-6 (5) 4-6 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Maart 2019 05:09 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D