Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2014
zaterdag 8 t/m zondag 16 maart 2014

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Wester Klerk (1)

Nathaniel Apawti

Bas Hogervorst

Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81} (1)

 

6-2 6-2  

6-4 6-2  

Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,55) {152}

 

 

0-6 0-6  

Bas Hogervorst A.L.T.V. Daisy 7 (8,04) {149}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81} 2 12 0 24 10 2 0 0
2 Bas Hogervorst A.L.T.V. Daisy 7 (8,04) {149} 1 6 6 18 12 1 0 1
3 Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,55) {152} 0 0 12 4 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Ferran Stijsiger (2)

Joep Swartberg

Karel Blom

Ferran Stijsiger T.C. Het Grootslag 7 (7,77) {85} (2)

 

4-6 7-6 1-6  

6-0 1-6 3-6  

Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158}

 

 

6-1 6-1  

Karel Blom LTC Startbaan 7 (7,12) {125}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158} 2 12 3 30 14 2 0 0
2 Karel Blom LTC Startbaan 7 (7,12) {125} 1 6 9 14 22 1 0 1
3 Ferran Stijsiger T.C. Het Grootslag 7 (7,77) {85} 0 6 12 22 30 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Melle Smit (3)

Thijn Timmermans

Roderick Bakker

Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97} (3)

 

6-0 6-1  

6-2 6-4  

Thijn Timmermans T.C. Zandvoort 8 (8,51) {200}

 

 

0-6 5-7  

Roderick Bakker L.T.V. Wolderwijd 7 (7,37) {155}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97} 2 12 0 24 7 2 0 0
2 Roderick Bakker L.T.V. Wolderwijd 7 (7,37) {155} 1 6 6 19 17 1 0 1
3 Thijn Timmermans T.C. Zandvoort 8 (8,51) {200} 0 0 12 6 25 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Tijn van der Holst (4)

Kyvan Rietkerk

Casper Klipp

Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102} (4)

 

6-1 6-0  

6-3 6-4  

Kyvan Rietkerk Jonkerspark 8 (8,37) {213}

 

 

2-6 4-6  

Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,03) {194}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102} 2 12 0 24 8 2 0 0
2 Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,03) {194} 1 6 6 19 18 1 0 1
3 Kyvan Rietkerk Jonkerspark 8 (8,37) {213} 0 0 12 7 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Jesper de Mooy (5)

Bas ter Horst

Peter Predtechenski

Jesper de Mooy A.T.C. Tean 7 (7,66) {102} (5)

 

6-7 2-6  

wo  

Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146}

 

 

wo  

Peter Predtechenski T.V. De Boekhorst 8 (8,21) {213}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146} 2 12 0 25 8 2 0 0
2 Jesper de Mooy A.T.C. Tean 7 (7,66) {102} 1 6 6 20 13 1 0 1
3 Peter Predtechenski T.V. De Boekhorst 8 (8,21) {213} * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Christopher Lam (6)

Thijs ter Horst

Lorenzo Heeren

Christopher Lam TV De Kegel 8 (7,03) {107} (6)

 

4-6 0-6  

2-6 6-7  

Thijs ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (7,94) {129}

 

 

4-6 4-6  

Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124} 2 12 0 25 16 2 0 0
2 Thijs ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (7,94) {129} 1 6 6 20 16 1 0 1
3 Christopher Lam TV De Kegel 8 (7,03) {107} 0 0 12 12 25 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Jimmy Urban (8)

Manolis Vasilakis

Dylan Formella Parra

Jimmy Urban L.T.C. Vredenburch 7 (7,77) {112} (8)

 

2-6 1-6  

4-6 5-7  

Manolis Vasilakis T.V. Nieuw Vennep 7 (7,38) {129}

 

 

3-6 4-6  

Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142} 2 12 0 25 16 2 0 0
2 Manolis Vasilakis T.V. Nieuw Vennep 7 (7,38) {129} 1 6 6 19 15 1 0 1
3 Jimmy Urban L.T.C. Vredenburch 7 (7,77) {112} 0 0 12 12 25 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Michael Schut (7)

Jari van den Maagdenberg

Jurjen Koning

Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108} (7)

 

6-4 6-2  

6-2 6-3  

Jari van den Maagdenberg T.C. Etten 7 (7,99) {152}

 

 

6-4 6-2  

Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers 7 (7,62) {198}

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108} 2 12 0 24 11 2 0 0
2 Jari van den Maagdenberg T.C. Etten 7 (7,99) {152} 1 6 6 18 18 1 0 1
3 Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers 7 (7,62) {198} 0 0 12 11 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81} (1)

 

finale

winnaar

 

Wester Klerk (1)

 

 

Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108} (7)

6-3 6-2  

 

 

 

 

Tijn van der Holst (4)

 

Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146}

 

6-2 6-2  

 

 

Tijn van der Holst (4)

 

 

Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102} (4)

6-0 6-0  

 

 

 

 

 

Tijn van der Holst (4)

Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97} (3)

 

 

6-2 3-6 6-2  

 

Melle Smit (3)

 

 

Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124}

6-4 6-4  

 

 

 

 

Joep Swartberg

 

Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142}

 

6-1 6-3  

 

 

Joep Swartberg

 

 

Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158}

7-5 6-0  

 

 

Volg dit toernooi op www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 25 Jan 2020 23:47