Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Twan van Zijl (1)

Ruben van Lieshout

Daan Koene

Twan van Zijl (1)

 

6-3 3-6 2-6  

7-5 7-5  

Ruben van Lieshout

 

 

1-6 6-3 6-1  

Daan Koene

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ruben van Lieshout 2 12 6 28 21 2 0 0
2 Twan van Zijl 1 9 6 25 25 1 0 1
3 Daan Koene 0 3 12 20 27 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Milan Visch (2)

Roel Poorthuis

Leander Saveur

Milan Visch (2)

 

6-7 1-6  

3-6 3-6  

Roel Poorthuis

 

 

6-3 2-6 2-6  

Leander Saveur

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Leander Saveur 2 12 3 27 16 2 0 0
2 Roel Poorthuis 1 9 6 23 22 1 0 1
3 Milan Visch 0 0 12 13 25 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Jay Zwinkels (3)

Jim Aarts

Nick Gerrits

Jay Zwinkels (3)

 

6-1 6-4  

6-3 6-2  

Jim Aarts

 

 

2-6 0-6  

Nick Gerrits

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jay Zwinkels 2 12 0 24 10 2 0 0
2 Nick Gerrits 1 6 6 17 14 1 0 1
3 Jim Aarts 0 0 12 7 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Fabian Roorda (4)

Wessel Koolstra

Dirk Ottevanger

Fabian Roorda (4)

 

wo  

3-6 0-6  

Wessel Koolstra

 

 

6-3 6-1  

Dirk Ottevanger

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wessel Koolstra 2 12 0 24 4 2 0 0
2 Dirk Ottevanger 1 6 6 16 12 1 0 1
3 Fabian Roorda * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Tijn Boots (5)

Xander Temming

Wiek Janssen

Tijn Boots (5)

 

6-1 3-0 opgave Xander Temming  

6-2 6-1  

Xander Temming

 

 

1-6 6-0 6-4  

Wiek Janssen

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tijn Boots 2 12 0 24 3 2 0 0
2 Wiek Janssen 1 6 6 15 12 1 0 1
3 Xander Temming * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Alexander de Klerk Wolters (8)

Jan Tervoort

Daan Bank

Alexander de Klerk Wolters (8)

 

6-4 6-4  

6-3 6-2  

Jan Tervoort

 

 

0-6 1-6  

Daan Bank

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Alexander de Klerk Wolters 2 12 0 24 13 2 0 0
2 Daan Bank 1 6 6 17 13 1 0 1
3 Jan Tervoort 0 0 12 9 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Luca Braan (7)

Lasse Reinhard

Sam Bank

Luca Braan (7)

 

6-3 6-1  

6-3 6-3  

Lasse Reinhard

 

 

6-7 1-6  

Sam Bank

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Luca Braan 2 12 0 24 10 2 0 0
2 Sam Bank 1 6 6 19 19 1 0 1
3 Lasse Reinhard 0 0 12 11 25 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Danilo Griffioen (6)

Max Stechweij

Bouwe Buitenhuis

Danilo Griffioen (6)

 

6-2 6-3  

6-1 6-4  

Max Stechweij

 

 

6-2 6-3  

Bouwe Buitenhuis

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Danilo Griffioen 2 12 0 24 10 2 0 0
2 Max Stechweij 1 6 6 17 17 1 0 1
3 Bouwe Buitenhuis 0 0 12 10 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Ruben van Lieshout

 

finale

winnaar

 

Ruben van Lieshout

 

 

Danilo Griffioen (6)

wo  

 

 

 

 

Ruben van Lieshout

 

Tijn Boots (5)

 

6-4 7-5  

 

 

Wessel Koolstra

 

 

Wessel Koolstra

6-1 6-0  

 

 

 

 

 

Jay Zwinkels (3)

Jay Zwinkels (3)

 

 

6-0 6-1  

 

Jay Zwinkels (3)

 

 

Alexander de Klerk Wolters (8)

6-1 6-2  

 

 

 

 

Jay Zwinkels (3)

 

Luca Braan (7)

 

3-6 6-3 6-4  

 

 

Luca Braan (7)

 

 

Leander Saveur

6-2 6-3  

 

 

Volg dit toernooi op www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 4 Jun 2020 10:39