logo Van Gelderen Tennis Academy
Fimac Waterland Jeugd toernooi
monday 20 until friday 24 december 2010
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE8 JE10 JE12 JE14 Meisjesenkel ME8 ME10 ME12 Gemengdenkel MINI
Programma
mon 20 dec tue 21 dec wed 22 dec thu 23 dec fri 24 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   Play-off   v

Jongensenkel t/m 10 jr poule A

 

Dentrey Veenstra  (1)

Mitch Kwakman 

Tim van Sligter 

Dentrey Veenstra (8,24)  (1)

 

4-6 0-6 01:18   

6-3 6-1 00:52   

Mitch Kwakman (9) 

 

 

6-1 6-3 01:15   

Tim van Sligter (8,96) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mitch Kwakman (9)  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Dentrey Veenstra (8,24)  1 6 6 16 16 1 0 1
3 Tim van Sligter (8,96)  0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule B

 

Ole Bredschneijder  (2)

Jan Tervoort 

Stefan Kerssens 

Ole Bredschneijder (8,29)  (2)

 

6-0 6-0 01:15   

6-3 6-1 00:58   

Jan Tervoort (9) 

 

 

1-6 1-6 01:00   

Stefan Kerssens (9) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ole Bredschneijder (8,29)  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Stefan Kerssens (9)  1 6 6 16 14 1 0 1
3 Jan Tervoort (9)  0 0 12 2 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule C

 

Milan Visch  (4)

Tycho Veenstra 

Jim Zwarthoed 

Milan Visch (8,56)  (4)

 

6-4 6-1 01:12   

0-6 2-6 01:10   

Tycho Veenstra (8,81) 

 

 

1-6 1-6 01:06   

Jim Zwarthoed (8,91) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jim Zwarthoed (8,91)  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Milan Visch (8,56)  1 6 6 14 17 1 0 1
3 Tycho Veenstra (8,81)  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule D

 

Maxim Correia  (3)

Max Verhaagen 

Stijn Bakker 

David Snoey Kiewit 

Maxim Correia (8,35)  (3)

 

wo   

6-0 6-0 01:09   

wo   

Max Verhaagen (8,77) 

 

 

6-2 6-2 01:06   

6-0 6-1 01:15   

Stijn Bakker (9) 

 

 

 

6-4 6-3 02:01   

David Snoey Kiewit (9) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Max Verhaagen (8,77)  3 18 0 36 5 3 0 0
2 Stijn Bakker (9)  2 12 6 28 19 2 0 1
3 David Snoey Kiewit (9)  1 6 12 20 24 1 0 2
4 Maxim Correia (8,35)  * 0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule E

 

Melle Smit  (5)

Krijn Koeweiden 

Vince Hoogland 

Tim de Vries 

Melle Smit (8,6)  (5)

 

6-4 6-3 01:19   

6-1 6-0 01:13   

6-3 6-4 01:31   

Krijn Koeweiden (9) 

 

 

5-7 2-6 01:16   

2-6 4-6 01:24   

Vince Hoogland (8,88) 

 

 

 

0-6 3-6 01:06   

Tim de Vries (8,8) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melle Smit (8,6)  3 18 0 36 15 3 0 0
2 Tim de Vries (8,8)  2 12 6 31 21 2 0 1
3 Vince Hoogland (8,88)  1 6 12 17 31 1 0 2
4 Krijn Koeweiden (9)  0 0 18 20 37 0 0 3

^^

Jongensenkel t/m 10 jr - Play-off

Mitch Kwakman (9) 

 

finale

winnaar

 

Mitch Kwakman 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

Max Verhaagen 

 

Melle Smit (8,6) 

 

wo   

 

 

Max Verhaagen 

 

 

Max Verhaagen (8,77) 

6-1 7-5 01:15   

 

 

 

 

 

Ole Bredschneijder 

Jim Zwarthoed (8,91) 

 

 

6-3 6-4 01:15   

 

Jim Zwarthoed 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

Ole Bredschneijder 

 

Bye

 

6-2 opg 01:15   

 

 

Ole Bredschneijder 

 

 

Ole Bredschneijder (8,29) 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 25 111
Totale speeltijd 27:11 117:43
Gemiddelde speeltijd 01:05 01:03
Langste wedstrijd 02:01
JE10P4: Stijn Bakker-David Snoey Kiewit 6-4 6-3
02:14
JE12PO: Niek Tel-Bas van Zandbergen 6-7 (1) 6-4 7-6 (5)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 4 June 2020 09:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D