logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi
monday 31 august 2009 until sunday 6 september 2009
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD3 HD5 HD7 HD8 Damesdubbel DD5 DD7 Gemengddubbel GD3 GD56 GD7 GD8
Programma
mon 31 aug tue 1 sep wed 2 sep thu 3 sep fri 4 sep sat 5 sep sun 6 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Kruisfinales   v

Damesdubbel 5 + 6 poule A

 

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda  (1)

Gravemaker, Petra /
Wezep, Willy van 

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda  (1)

 

6-2 6-1 01:15   

Gravemaker, Petra /
Wezep, Willy van 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda 
1 6 0 12 3 1 0 0
2^ Gravemaker, Petra /
Wezep, Willy van 
0 0 6 3 12 0 0 1

^^

Damesdubbel 5 + 6 poule B

 

Berendregt, Annet /
Muller-Van Haren, Yvonne  (2)

Saia, Claudia /
Dorssen-De Vries, Majorie van 

Draaisma, Brenda /
Draaisma, Tineke 

Berendregt, Annet /
Muller-Van Haren, Yvonne  (2)

 

3-6 4-6 01:20   

6-4 6-2 01:09   

Saia, Claudia /
Dorssen-De Vries, Majorie van 

 

 

7-5 6-3 01:35   

Draaisma, Brenda /
Draaisma, Tineke 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Saia, Claudia /
Dorssen-De Vries, Majorie van 
2 12 0 25 15 2 0 0
2^ Berendregt, Annet /
Muller-Van Haren, Yvonne 
1 6 6 19 18 1 0 1
3 Draaisma, Brenda /
Draaisma, Tineke 
0 0 12 14 25 0 0 2

^^

Damesdubbel 5 + 6 poule C

 

Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria  (3)

Schaap-Nederstigt, Toos /
Schaap, Tineke 

Werff, Jasmijn van der /
Philippo, Lotte 

Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria  (3)

 

6-2 6-2 01:12   

7-5 6-4 01:45   

Schaap-Nederstigt, Toos /
Schaap, Tineke 

 

 

2-6 2-6 01:13   

Werff, Jasmijn van der /
Philippo, Lotte 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria 
2 12 0 25 13 2 0 0
2^ Werff, Jasmijn van der /
Philippo, Lotte 
1 6 6 21 17 1 0 1
3 Schaap-Nederstigt, Toos /
Schaap, Tineke 
0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 5 + 6 - Kruisfinales

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda 

 

finale

winnaar

 

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda 

 

 


Bye

 

 

 

 

 

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda 

 

Berendregt, Annet /
Muller-Van Haren, Yvonne 

 

6-4 6-2 01:38   

 

 

Werff, Jasmijn van der /
Philippo, Lotte 

 

 

Werff, Jasmijn van der /
Philippo, Lotte 

6-4 6-3 01:23   

 

 

 

 

 

Visser, Marieke /
José- ten Wolde, Brenda 

Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria 

 

 

7-6 (8) 2-6 7-6 (8) 01:50   

 

Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria 

 

 

Gravemaker, Petra /
Wezep, Willy van 

6-1 6-0 00:46   

 

 

 

 

Drost-Trouwen, Sonja /
Trouwen, Ria 

 


Bye

 

6-2 6-1 01:15   

 

 

Saia, Claudia /
Dorssen-De Vries, Majorie van 

 

 

Saia, Claudia /
Dorssen-De Vries, Majorie van 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 106
Totale speeltijd 16:21 137:06
Gemiddelde speeltijd 01:21 01:17
Langste wedstrijd 01:50
DD5X: Visser, Marieke/ José- ten Wolde, Brenda-Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria 7-6 (8) 2-6 7-6 (8)
02:54
GD3X: Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick-Hendriksen, Bert-Jan/ Bie, Marieke de 6-7 (4) 7-5 7-6 (5)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 06:03 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D