Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open 2018
sunday 15 until sunday 22 july 2018
Gemixed Dubbel
Padel
Herenenkel
HE G1 HE G2 HE G3 HE G4 HE 35+ G1 HE 35+ G2
Herendubbel
HD4 HD6 HD7 HD7 35+ HD8
Damesenkel
DE G1 DE G2
Damesdubbel
DD6 DD6 35+ DD7 DD8
Gemengddubbel
GD5 GD6 GD6 35+ GD7 GD8
sun 15 jul mon 16 jul tue 17 jul wed 18 jul thu 19 jul fri 20 jul sat 21 jul sun 22 jul
poule A poule B Play-off   v  

Damesdubbel 6 poule A

 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

Pauline van den Haak /
Anouk Drent 

Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

 

6-0 6-1 01:15   

6-1 6-7 (4) 6-3 02:29   

Pauline van den Haak /
Anouk Drent 

 

 

0-6 3-6 01:24   

Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Yvette Duijndam /
Bernice Hertog 
2 12 3 30 12 2 0 0
2 Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 
1 9 6 23 21 1 0 1
3 Pauline van den Haak /
Anouk Drent 
0 0 12 4 24 0 0 2
  ^  
  ^  

Damesdubbel 6 poule B

 

Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  (2)

Camille Richter /
Marijn Borgwat 

Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  (2)

 

wo   

wo   

wo   

Camille Richter /
Marijn Borgwat 

 

 

6-3 6-3 01:23   

4-6 6-2 0-6 02:04   

Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 

 

 

 

4-6 2-6 02:43   

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 
3 18 3 38 16 3 0 0
2 Camille Richter /
Marijn Borgwat 
2 15 6 34 20 2 0 1
3 Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 
1 6 12 24 24 1 0 2
4 Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

  ^  
  ^  

Damesdubbel 6 - Play-off

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

 

 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

7-6 6-2 01:57   

  ^  
  ^  

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 226
Totale speeltijd 13:15 314:53
Gemiddelde speeltijd 01:19 01:23
Langste wedstrijd 02:43
DD6P2: Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk-Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden 6-4 6-2
03:14
HEG2P1: Gijs van Meelen-Alberto Viciana 6-7 7-6 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 August 2019 16:27 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D