logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open 2018
sunday 15 until sunday 22 july 2018
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel
Padel
Herenenkel
HE G1 HE G2 HE G3 HE G4 HE 35+ G1 HE 35+ G2
Herendubbel
HD4 HD6 HD7 HD7 35+ HD8
Damesenkel
DE G1 DE G2
Damesdubbel
DD6 DD6 35+ DD7 DD8
Gemengddubbel
GD5 GD6 GD6 35+ GD7 GD8
Programma
sun 15 jul mon 16 jul tue 17 jul wed 18 jul thu 19 jul fri 20 jul sat 21 jul sun 22 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-off   v

Damesdubbel 6 poule A

 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

Pauline van den Haak /
Anouk Drent 

Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

 

6-0 6-1 01:15   

6-1 6-7 (4) 6-3 02:29   

Pauline van den Haak /
Anouk Drent 

 

 

0-6 3-6 01:24   

Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Yvette Duijndam /
Bernice Hertog 
2 12 3 30 12 2 0 0
2 Annet Berendregt /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 
1 9 6 23 21 1 0 1
3 Pauline van den Haak /
Anouk Drent 
0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 poule B

 

Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  (2)

Camille Richter /
Marijn Borgwat 

Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  (2)

 

wo   

wo   

wo   

Camille Richter /
Marijn Borgwat 

 

 

6-3 6-3 01:23   

4-6 6-2 0-6 02:04   

Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 

 

 

 

4-6 2-6 02:43   

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 
3 18 3 38 16 3 0 0
2 Camille Richter /
Marijn Borgwat 
2 15 6 34 20 2 0 1
3 Manine Koetsier /
Anneloes van der Weijden 
1 6 12 24 24 1 0 2
4 Daniek Hendriksen /
Kee Hendriksen  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Damesdubbel 6 - Play-off

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

 

 

Yvette Duijndam /
Bernice Hertog  (1)

Esma Jongenelis /
Rosanne Waardijk 

7-6 6-2 01:57   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 226
Totale speeltijd 13:15 314:53
Gemiddelde speeltijd 01:19 01:23
Langste wedstrijd 02:43
DD6P2: Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk-Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden 6-4 6-2
03:14
HEG2P1: Gijs van Meelen-Alberto Viciana 6-7 7-6 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 August 2019 15:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D