Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open Toernooi
sunday 16 until sunday 23 july 2017
Herenenkel
HE G1 HE G2 HE G3 HE G4 HE 35+ G1 HE 35+ G2 HE 35+ G3
Herendubbel
HD 4 HD 6 HD 6 35+ HD 7 HD 7 35+ HD 8
Damesenkel
DE G1 DE G2 DE G3 DE 35+ G1 DE 35+ G2
Damesdubbel
DD 5 DD 6 DD 6 35+ DD 7 DD 7 35+ DD 8
Gemengddubbel
GD 5 GD 6 GD 6 35+ GD 7 GD 8
sun 16 jul mon 17 jul tue 18 jul wed 19 jul thu 20 jul fri 21 jul sat 22 jul sun 23 jul
poule A poule B Play-off   v  

Damesdubbel 5 poule A

 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 

Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

 

6-2 6-4 01:59   

6-1 6-2 01:17   

Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 

 

 

6-7 (5) 6-7 (8) 02:30   

Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Maureen Castricum /
Sabine Quist 
2 12 0 24 9 2 0 0
2 Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 
1 6 6 17 24 1 0 1
3 Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 
0 0 12 18 26 0 0 2
  ^  
  ^  

Damesdubbel 5 poule B

 

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

Sandy Kegels /
Amber Hulshof 

Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

 

6-4 6-0 01:17   

1-6 7-5 7-6 (6) 02:20   

Sandy Kegels /
Amber Hulshof 

 

 

4-6 2-6 01:24   

Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik 
2 12 3 27 21 2 0 0
2 Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 
1 9 6 29 21 1 0 1
3 Sandy Kegels /
Amber Hulshof 
0 0 12 10 24 0 0 2
  ^  
  ^  

Damesdubbel 5 - Play-off

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

 

 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

7-6 (5) 6-4 02:06   

  ^  
  ^  

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 207
Totale speeltijd 12:53 312:03
Gemiddelde speeltijd 01:50 01:30
Langste wedstrijd 02:30
DD5P1: Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol-Caroline de Rijcke/ Florence DŁngen 7-6 (5) 7-6 (8)
03:04
DE35G1P1: Suzanna van Houweninge-Emily Grunewald 7-6 (7) 5-7 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 November 2019 09:03 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D