logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open Toernooi
sunday 16 until sunday 23 july 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE G1 HE G2 HE G3 HE G4 HE 35+ G1 HE 35+ G2 HE 35+ G3
Herendubbel
HD 4 HD 6 HD 6 35+ HD 7 HD 7 35+ HD 8
Damesenkel
DE G1 DE G2 DE G3 DE 35+ G1 DE 35+ G2
Damesdubbel
DD 5 DD 6 DD 6 35+ DD 7 DD 7 35+ DD 8
Gemengddubbel
GD 5 GD 6 GD 6 35+ GD 7 GD 8
Programma
sun 16 jul mon 17 jul tue 18 jul wed 19 jul thu 20 jul fri 21 jul sat 22 jul sun 23 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-off   v

Damesdubbel 5 poule A

 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 

Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

 

6-2 6-4 01:59   

6-1 6-2 01:17   

Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 

 

 

6-7 (5) 6-7 (8) 02:30   

Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Maureen Castricum /
Sabine Quist 
2 12 0 24 9 2 0 0
2 Annemiek van Noord /
Lisa Hardebol 
1 6 6 17 24 1 0 1
3 Caroline de Rijcke /
Florence DŁngen 
0 0 12 18 26 0 0 2

^^

Damesdubbel 5 poule B

 

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

Sandy Kegels /
Amber Hulshof 

Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

 

6-4 6-0 01:17   

1-6 7-5 7-6 (6) 02:20   

Sandy Kegels /
Amber Hulshof 

 

 

4-6 2-6 01:24   

Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik 
2 12 3 27 21 2 0 0
2 Martina van der Linde /
NoŽlla Tieken 
1 9 6 29 21 1 0 1
3 Sandy Kegels /
Amber Hulshof 
0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 5 - Play-off

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

 

 

Maureen Castricum /
Sabine Quist  (1)

Petra Oude Aarninkhof /
Angelique van Ojik  (2)

7-6 (5) 6-4 02:06   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 207
Totale speeltijd 12:53 312:03
Gemiddelde speeltijd 01:50 01:30
Langste wedstrijd 02:30
DD5P1: Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol-Caroline de Rijcke/ Florence DŁngen 7-6 (5) 7-6 (8)
03:04
DE35G1P1: Suzanna van Houweninge-Emily Grunewald 7-6 (7) 5-7 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 November 2019 00:29 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D