Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
One Set To Play Tournament
sunday 17 august 2014
Gemixed Dubbel
GDA GDB
sun 17 aug
poule A poule B Kruisfinales 5e & 6e plaats   v  

Gemixte Dubbel A poule A

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

Mireille Groot /
Roland van Helden 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

7-5 00:43   

1-6 00:34   

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

 

 

5-7 00:54   

Mireille Groot /
Roland van Helden 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mireille Groot /
Roland van Helden 
2 6 0 13 6 2 0 0
2^ Patrick Koole /
Claudia Saia 
1 3 3 8 11 1 0 1
3 Robert Uitermark /
Patrick Bos 
0 0 6 10 14 0 0 2
  ^  
  ^  

Gemixte Dubbel A poule B

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Xander Provoost /
Denise Koole 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

 

4-6 00:50   

6-3 00:36   

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

 

6-2 00:41   

Xander Provoost /
Denise Koole 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 
2 6 0 12 6 2 0 0
2^ Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol 
1 3 3 10 9 1 0 1
3 Xander Provoost /
Denise Koole 
0 0 6 5 12 0 0 2
  ^  
  ^  

Gemixte Dubbel A - Kruisfinales

Mireille Groot /
Roland van Helden 

finale

winnaar

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

6-0 00:31   

 

 

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

6-3 00:43   

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

6-3 00:31   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Mireille Groot /
Roland van Helden 

 

 

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

6-0 00:24   

  ^  
  ^  

Gemixte Dubbel A - 5e & 6e plaats

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

 

 

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

Xander Provoost /
Denise Koole 

6-4 00:49   

  ^  
  ^  

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 31
Totale speeltijd 07:16 21:45
Gemiddelde speeltijd 00:39 00:42
Langste wedstrijd 00:54
GDAP1: Mireille Groot/ Roland van Helden-Robert Uitermark/ Patrick Bos 7-5
00:54
GDAP1: Mireille Groot/ Roland van Helden-Robert Uitermark/ Patrick Bos 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 20 September 2019 05:34 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D