logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Triobouw Open Toernooi 2005
sunday 17 until sunday 24 july 2005
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE5 HE6 HE7 HE8 HE9
Herendubbel
HD4 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE5 DE7 DE8
Damesdubbel
DD6 DD7 DD8
Gemengddubbel
GD4 GD6 GD7 GD8
Programma
sun 17 jul mon 18 jul tue 19 jul wed 20 jul thu 21 jul fri 22 jul sat 23 jul sun 24 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play off   v

Damesdubbel 6 poule A

 

Engelen, Leonie van /
Zwart, Mandy  (1)

Exalto, Jenny /
Wijnhof, Ingrid 

Rijcke, Caroline de /
Donga, Trea 

Engelen, Leonie van 7 (6,38) /
Zwart, Mandy 6 (5,73)  (1)

 

6-2 3-6 6-2 01:45   

6-4 7-5 01:41   

Exalto, Jenny 7 (7) /
Wijnhof, Ingrid 6 (6,75) 

 

 

3-6 3-6 01:25   

Rijcke, Caroline de 6 (6,3) /
Donga, Trea 7 (6,73) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Engelen, Leonie van 7 (6,38) /
Zwart, Mandy 6 (5,73) 
2 12 3 28 19 2 0 0
2 Rijcke, Caroline de 6 (6,3) /
Donga, Trea 7 (6,73) 
1 6 6 21 19 1 0 1
3 Exalto, Jenny 7 (7) /
Wijnhof, Ingrid 6 (6,75) 
0 3 12 16 27 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 poule B

 

Faber, Renée /
Hoevelaken, Alicia  (2)

Groot, Puck /
Vogel-Lochtenberg, Jos 

Folkers, Anja /
Schuurman, Evelien 

Faber, Renée 7 (6,33) /
Hoevelaken, Alicia 6 (6,75)  (2)

 

3-6 5-7 01:25   

6-2 7-5 01:49   

Groot, Puck 7 (6,67) /
Vogel-Lochtenberg, Jos 6 (6) 

 

 

6-4 2-6 7-6 02:21   

Folkers, Anja 7 (7) /
Schuurman, Evelien 6 (6) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Groot, Puck 7 (6,67) /
Vogel-Lochtenberg, Jos 6 (6) 
2 12 3 28 24 2 0 0
2 Faber, Renée 7 (6,33) /
Hoevelaken, Alicia 6 (6,75) 
1 6 6 21 20 1 0 1
3 Folkers, Anja 7 (7) /
Schuurman, Evelien 6 (6) 
0 3 12 23 28 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 - Play off

Engelen, Leonie van 7 (6,38) /
Zwart, Mandy 6 (5,73)  (1)

 

 

Groot, Puck /
Vogel-Lochtenberg, Jos 

Groot, Puck 7 (6,67) /
Vogel-Lochtenberg, Jos 6 (6) 

6-4 6-3 02:01   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 238
Totale speeltijd 12:27 333:15
Gemiddelde speeltijd 01:46 01:24
Langste wedstrijd 02:21
DD6P2: Groot, Puck/ Vogel-Lochtenberg, Jos-Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien 6-4 2-6 7-6
02:59
GD7: Berkhout, Joris/ Peters, Anne-Hessels, Jos/ Folkers, Anja 7-6 (1) 4-6 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 14 November 2019 03:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D