logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open 2004
zondag 11 t/m zondag 18 juli 2004
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
VAN DE WEDSTRIJDLEIDING
Kom ˇˇk vandaag de spectaculaire wedstrijden bekijken!
PARK-POULE-TOERNOOI 23-29 AUGUSTUS
Wil je meedoen aan dit supergezellige toernooi voor DUBBELS? Klik dan HIER om in te schrijven.
Herenenkel
HE5 HE6 HE7 HE8 HE9
Herendubbel
HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE6 DE7 DE8 DE9
Damesdubbel
DD5 DD7 DD8
Gemengddubbel
GD5 GD6 GD7 GD8 ATT
Programma
zo 11 jul ma 12 jul di 13 jul wo 14 jul do 15 jul vr 16 jul za 17 jul zo 18 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-Off   v

Aanstormend Talent Toernooi poule A

 

Snoek, Petra / Blom, Sander 

Huisman, Saskia / JosÚ- ten Wolde, Brenda 

Velzen, Lia van / Keizer, Ruud 

Snoek, Petra 8 (8,33) / Blom, Sander 9 (9) 

 

6-4 6-3 01:15   

6-4 3-6 7-6 (3) 01:07   

Huisman, Saskia 9 (9) / JosÚ- ten Wolde, Brenda 9 (9) 

 

 

0-6 0-6 00:47   

Velzen, Lia van 8 (8,17) / Keizer, Ruud 9 (9) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Snoek, Petra 8 (8,33) / Blom, Sander 9 (9)  2 12 3 28 23 2 0 0
2 Velzen, Lia van 8 (8,17) / Keizer, Ruud 9 (9)  1 9 6 28 16 1 0 1
3 Huisman, Saskia 9 (9) / JosÚ- ten Wolde, Brenda 9 (9)  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Aanstormend Talent Toernooi poule B

 

Diepenbrock, Sanne / Diepenbrock, Jules 

MonÚ, Wouter / Haan, Talitha de 

Keessen, Diana / Beukenkamp, Richard 

Diepenbrock, Sanne 8 (8) / Diepenbrock, Jules 9 (9) 

 

6-1 6-0 00:57   

6-0 6-1 01:06   

MonÚ, Wouter 9 (9) / Haan, Talitha de 9 (9) 

 

 

6-0 6-1 00:54   

Keessen, Diana 9 (9) / Beukenkamp, Richard 9 (9) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Diepenbrock, Sanne 8 (8) / Diepenbrock, Jules 9 (9)  2 12 0 24 2 2 0 0
2 MonÚ, Wouter 9 (9) / Haan, Talitha de 9 (9)  1 6 6 13 13 1 0 1
3 Keessen, Diana 9 (9) / Beukenkamp, Richard 9 (9)  0 0 12 2 24 0 0 2

^^

Aanstormend Talent Toernooi Play-Off

Snoek, Petra 8 (8,33) / Blom, Sander 9 (9) 

 

 

Diepenbrock, Sanne / Diepenbrock, Jules 

Diepenbrock, Sanne 8 (8) / Diepenbrock, Jules 9 (9) 

6-4 6-2 01:12   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 194
Totale speeltijd 07:18 271:25
Gemiddelde speeltijd 01:02 01:23
Langste wedstrijd 01:15
ATTP1: Snoek, Petra/ Blom, Sander-Huisman, Saskia/ JosÚ- ten Wolde, Brenda 6-4 6-3
03:09
DD7: Leeuwen, Janneke van/ Verweel, Gitte-Galen, DaniŰlle van/ Wilde, Patricia de 7-5 3-6 7-6 (5)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 17 September 2019 18:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D