Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Open Jeugd Dubbel Weekendtoernooi 2013
zaterdag 30 t/m zondag 31 maart 2013

Jongensdubbel t/m 10 jaar poule A

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti (1)

Bodi van Galen /
Berend van Eijkelenburg

Thijmen Klarenbeek /
Diemer Klarenbeek

Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48) (1)

 

4-0 4-0 5-3 3-0  

4-0 4-0 4-1 2-0  

Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9)

 

 

4-2 4-2 1-0  

Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18)

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48)
4 22 0 30 4 2 0 0
2^ Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9)
2 7 12 12 20 1 0 1
3 Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18)
0 1 18 5 23 0 0 2

Jongensdubbel t/m 10 jaar poule B

 

Steffan van Weldam /
Kyler Cosijn (2)

Mees Sebregts /
Ties Sebregts

Vasco Thesing /
Casper Klipp

Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96) (2)

 

4-1 4-1 3-2  

4-2 4-2 1-1  

Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18)

 

 

2-4 2-4 1-2  

Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73)

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96)
4 14 2 20 9 2 0 0
2^ Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73)
2 8 8 15 14 1 0 1
3 Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18)
0 2 14 9 21 0 0 2

Jongensdubbel t/m 10 jaar - Plaats 1 t/m 4

Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48) (1)

finale

winnaar

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti (1)

 

Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73)

5-3 4-3  

 

 

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti (1)

Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9)

 

1-4 4-2 3-1  

 

Steffan van Weldam /
Kyler Cosijn (2)

 

Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96) (2)

4-4 (10) 4-0 1-0  

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp

 

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp

 

Bodi van Galen /
Berend van Eijkelenburg

4-2 4-1 2-0  

Jongensdubbel t/m 10 jaar - Plaats 5 en 6

Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18)

 

 

Mees Sebregts /
Ties Sebregts

Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18)

4-0 4-0 3-3  

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 21 Aug 2019 22:30