logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Open Jeugd Dubbel Weekendtoernooi 2013
saturday 30 until sunday 31 march 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 10 JD 12 JD 14 Meisjesdubbel MD 12 MD 14
Programma
sat 30 mar sun 31 mar alle data
Schema delen
poule A   poule B   Plaats 1 t/m 4   Plaats 5 en 6   v

Jongensdubbel t/m 10 jaar poule A

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti  (1)

Bodi van Galen /
Berend van Eijkelenburg 

Thijmen Klarenbeek /
Diemer Klarenbeek 

Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48)  (1)

 

4-0 4-0 5-3 3-0   

4-0 4-0 4-1 2-0   

Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9) 

 

 

4-2 4-2 1-0   

Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48) 
4 22 0 30 4 2 0 0
2^ Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9) 
2 7 12 12 20 1 0 1
3 Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18) 
0 1 18 5 23 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 10 jaar poule B

 

Steffan van Weldam /
Kyler Cosijn  (2)

Mees Sebregts /
Ties Sebregts 

Vasco Thesing /
Casper Klipp 

Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96)  (2)

 

4-1 4-1 3-2   

4-2 4-2 1-1   

Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18) 

 

 

2-4 2-4 1-2   

Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96) 
4 14 2 20 9 2 0 0
2^ Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73) 
2 8 8 15 14 1 0 1
3 Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18) 
0 2 14 9 21 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 10 jaar - Plaats 1 t/m 4

Brad Sy-A-Foek LTC Startbaan 8 (8,45) /
Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,48)  (1)

finale

winnaar

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti  (1)

 

Vasco Thesing LTC Startbaan 8 (8,85) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,73) 

5-3 4-3   

 

 

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti  (1)

Bodi van Galen T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout 9 (9) 

 

1-4 4-2 3-1   

 

Steffan van Weldam /
Kyler Cosijn  (2)

 

Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp 8 (8,39) /
Kyler Cosijn T.V. Merlenhove 8 (8,96)  (2)

4-4 (10) 4-0 1-0   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp 

 

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp 

 

Bodi van Galen /
Berend van Eijkelenburg 

4-2 4-1 2-0   

^^

Jongensdubbel t/m 10 jaar - Plaats 5 en 6

Mees Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9) /
Ties Sebregts T.C. Zandvoort 9 (9,18) 

 

 

Mees Sebregts /
Ties Sebregts 

Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,51) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort 9 (9,18) 

4-0 4-0 3-3   

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 24 August 2019 11:39 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D