logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open Jeugd Weekend Dubbel Toernooi
saturday 29 until sunday 30 march 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel J11TM12 J11TM14 Meisjesdubbel M11TM14 Gemengddubbel GROEN1
Programma
sat 29 mar sun 30 mar alle data
Schema delen
poule A   poule B   Nrs 1, 2, 3 en 4   Nrs 5, 6 en 7   v

Groen 1 10 t/m 12 jaar poule A

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek  (1)

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek  (1)

 

4-1 4-0 2-0 01:00   

2-4 4-1 01:00   

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

 

 

0-4 1-4 0-4 01:00   

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 
4 11 3 16 6 1 1 0
2^ Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 
2 12 3 17 7 1 1 0
3 Dion den Hartog /
Bart Stroes 
0 0 17 2 22 0 0 2

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar poule B

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber  (2)

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

James Pikkaart /
Niamh Egan 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber  (2)

 

4-2 1-4 0-1 01:00   

4-0 4-0 4-0 3-0 01:00   

4-1 4-0 4-0 3-0 01:00   

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

 

4-0 4-0 4-0 4-0 3-0 01:00   

4-0 4-0 1-0 01:00   

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

 

 

 

0-4 1-4 0-2 01:00   

James Pikkaart /
Niamh Egan 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ties Sebregts /
Casper Klipp 
6 25 5 35 5 3 0 0
2^ Kyler Cosijn /
Stan den Braber 
4 26 4 35 8 2 0 1
3 James Pikkaart /
Niamh Egan 
2 9 18 11 25 1 0 2
4 Lucas Wenneker /
Sean Veira 
0 0 33 1 44 0 0 3

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar - Nrs 1, 2, 3 en 4

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

finale

winnaar

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber 

5-3 01:00   

 

 

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

4-2 4-0 1-0 01:00   

 

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

5-4 2-1 01:00   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber 

 

 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

5-4 0-4 1-0 01:00   

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar - Nrs 5, 6 en 7

James Pikkaart /
Niamh Egan 

finale

winnaar

 

James Pikkaart /
Niamh Egan 

 


Bye

 

 

 

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

 

4-0 5-3 01:00   

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

4-1 4-1 4-1 01:00   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 45
Totale speeltijd 15:00 45:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 November 2019 00:29 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D