logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open Jeugd Weekend Dubbel Toernooi
saturday 29 until sunday 30 march 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel J11TM12 J11TM14 Meisjesdubbel M11TM14 Gemengddubbel GROEN1
Programma
sat 29 mar sun 30 mar alle data
Schema delen
poule A   poule B   Nrs 1, 2, 3 en 4   Nrs 5, 6 en 7   v

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar poule A

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage  (1)

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

Melissa Boyden /
Floor van Hage  (1)

 

4-0 4-0 4-0 1-0 01:00   

4-1 4-1 4-0 01:00   

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

 

4-0 4-2 1-2 01:00   

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melissa Boyden /
Floor van Hage 
4 19 1 25 2 2 0 0
2^ Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 
2 8 11 9 17 1 0 1
3 Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 
0 1 16 6 21 0 0 2

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar poule B

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller  (2)

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller  (2)

 

4-0 4-2 2-0 01:00   

4-2 1-1 01:00   

4-1 4-0 4-0 01:00   

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

 

 

0-4 3-5 0-3 01:00   

3-5 2-1 01:00   

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

 

 

 

4-1 4-1 2-0 01:00   

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Rebecca van der Lee /
Josine Muller 
6 21 1 27 6 3 0 0
2^ Nika Ludlage /
Eva van der Horst 
4 17 4 25 10 2 0 1
3 Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 
2 4 18 9 27 1 0 2
4 Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 
0 1 20 10 28 0 0 3

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar - Nrs 1, 2, 3 en 4

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

finale

winnaar

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

4-1 4-1 3-1 01:00   

 

 

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

4-2 4-1 1-0 01:00   

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller 

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller 

4-2 2-2 01:00   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

 

 

 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

4-2 2-2 01:00   

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar - Nrs 5, 6 en 7

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

finale

winnaar

 

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

 


Bye

 

 

 

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

 

4-2 4-1 4-0 01:00   

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

4-2 4-1 3-0 01:00   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 45
Totale speeltijd 15:00 45:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 01:00
M11TM14P1: Melissa Boyden/ Floor van Hage-Daphne de Falco/ Willemijn van Mierlo 4-0 4-0 4-0 1-0
01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 05:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D