logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2008
vrijdag 19 t/m zondag 28 december 2008
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD7 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD635 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 19 dec za 20 dec zo 21 dec ma 22 dec di 23 dec wo 24 dec vr 26 dec za 27 dec zo 28 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-off   v

Damesdubbel 3 poule A

 

Monique Beers /
Anouk van Diepen  (1)

Gosia Kok-Rother /
Debbie van Egmond 

Jeanette Meijers /
Angelique van Ojik 

Wendy Noomen /
Lisan Beentjes 

Monique Beers ??? 3 (2,5) /
Anouk van Diepen ??? 3 (3,23)  (1)

 

6-3 6-2 01:31   

6-2 6-1 00:57   

6-2 6-1 01:27   

Gosia Kok-Rother ??? 4 (4,6) /
Debbie van Egmond ??? 4 (3,53) 

 

 

6-2 6-0 01:07   

wo   

Jeanette Meijers ??? 3 (3,79) /
Angelique van Ojik ??? 6 (5,16) 

 

 

 

0-6 0-6 01:10   

Wendy Noomen ??? 4 (3,69) /
Lisan Beentjes ??? 4 (4,09) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Monique Beers ??? 3 (2,5) /
Anouk van Diepen ??? 3 (3,23) 
3 18 0 36 6 3 0 0
2 Wendy Noomen ??? 4 (3,69) /
Lisan Beentjes ??? 4 (4,09) 
2 12 6 27 12 2 0 1
3 Jeanette Meijers ??? 3 (3,79) /
Angelique van Ojik ??? 6 (5,16) 
1 6 12 15 24 1 0 2
4 Gosia Kok-Rother ??? 4 (4,6) /
Debbie van Egmond ??? 4 (3,53)  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Damesdubbel 3 poule B

 

Joyce van der Linden /
Nicky van Bakel  (2)

Chantal Losekoot /
Ingeborg Korpershoek 

Dana Beerepoot /
Rosalie Blauw 

Renée Bosse /
Sylvana van der Peet 

Joyce van der Linden ??? 3 (2,77) /
Nicky van Bakel ??? 3 (3,19)  (2)

 

7-6 (5) 6-7 (4) 11-9 02:09   

6-2 6-2 01:22   

6-1 6-1 01:15   

Chantal Losekoot ??? 3 (2,97) /
Ingeborg Korpershoek ??? 3 (3,39) 

 

 

6-4 6-1 01:32   

6-4 7-5 01:53   

Dana Beerepoot ??? 4 (3,51) /
Rosalie Blauw ??? 5 (4,16) 

 

 

 

6-3 6-7 (4) 7-10 02:02   

Renée Bosse ??? 3 (3,35) /
Sylvana van der Peet ??? 5 (5,33) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Joyce van der Linden ??? 3 (2,77) /
Nicky van Bakel ??? 3 (3,19) 
3 18 3 44 25 3 0 0
2 Chantal Losekoot ??? 3 (2,97) /
Ingeborg Korpershoek ??? 3 (3,39) 
2 15 6 44 34 2 0 1
3 Renée Bosse ??? 3 (3,35) /
Sylvana van der Peet ??? 5 (5,33) 
1 6 15 28 43 1 0 2
4 Dana Beerepoot ??? 4 (3,51) /
Rosalie Blauw ??? 5 (4,16) 
0 3 18 27 41 0 0 3

^^

Damesdubbel 3 - Play-off

Monique Beers ??? 3 (2,5) /
Anouk van Diepen ??? 3 (3,23) 

 

 

Monique Beers /
Anouk van Diepen 

Joyce van der Linden ??? 3 (2,77) /
Nicky van Bakel ??? 3 (3,19) 

6-4 5-7 10-8 02:14   

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 366
Totale speeltijd 18:39 515:47
Gemiddelde speeltijd 01:26 01:24
Langste wedstrijd 02:14
DD3PO: Monique Beers/ Anouk van Diepen-Joyce van der Linden/ Nicky van Bakel 6-4 5-7 10-8
02:41
DE3: Irene Kranendonk-Gabriëlle Altena 5-7 7-6 10-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 September 2019 06:05 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D