logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 7

Vogel, Ronald ??? (6,75)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Vogel, Ronald  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Vogel, Ronald  (1)

 

 

 

Lapré, Stefan ??? (9,49) 

 

6-4 6-2 01:48   

 

 

 

 

Pilot, Harko 

 

 

 

 

Pilot, Harko ??? (8,58) 

6-1 6-3 01:24   

 

 

 

 

 

 

 

Tongeren, Alex van 

 

 

Open plaats

 

 

6-1 1-6 7-6 (2) 01:08   

 

 

 

Kruif, Michael de 

 

 

 

 

Kruif, Michael de ??? (8,1) 

 

 

 

 

 

 

 

Tongeren, Alex van 

 

 

 

Open plaats

 

6-4 6-1 01:18   

 

 

 

 

Tongeren, Alex van 

 

 

 

 

Tongeren, Alex van ??? (7,49) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandee, Martijn  (3)

 

Sandee, Martijn ??? (7,04)  (3)

 

 

 

6-2 6-0 01:10   

 

 

Sandee, Martijn  (3)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Sandee, Martijn  (3)

 

 

 

Meijer, Mitchell ??? (6,94) 

 

6-4 6-1 01:34   

 

 

 

 

Bogards, Bert 

 

 

 

 

Bogards, Bert ??? (7,74) 

6-1 6-4 01:41   

 

 

 

 

 

 

 

Sandee, Martijn  (3)

 

 

Open plaats

 

 

6-3 6-2 01:10   

 

 

 

Block, Ricardo 

 

 

 

 

Block, Ricardo ??? (7,54) 

 

 

 

 

 

 

 

Musulin, Stipan 

 

 

 

Open plaats

 

6-1 7-6 (5) 01:25   

 

 

 

 

Musulin, Stipan 

 

 

 

 

Musulin, Stipan ??? (6,98) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandee, Martijn  (3)

Melman, Rick ??? (7,18) 

 

 

 

 

2-6 7-5 7-6 (6) 01:51   

 

Melman, Rick 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Tongeren, Bernard 

 

 

 

Tongeren, Bernard ??? (7,88) 

 

6-4 6-0 01:13   

 

 

 

 

Tongeren, Bernard 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Derks, Jan 

 

 

Verhoeven, Dick ??? (8,43) 

 

 

6-0 6-0 00:57   

 

 

 

Derks, Jan 

 

 

 

 

Derks, Jan ??? (7,13) 

6-2 6-1 01:03   

 

 

 

 

 

 

Derks, Jan 

 

 

 

Open plaats

 

6-2 6-4 01:28   

 

 

 

 

Hessels, Jos  (4)

 

 

 

 

Hessels, Jos ??? (7,11)  (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derks, Jan 

 

Wester, Willem ??? (7,75) 

 

 

 

6-3 6-1 01:17   

 

 

Wester, Willem 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Wester, Willem 

 

 

 

Groenbos, Marcel ??? (8,71) 

 

6-1 6-3 01:29   

 

 

 

 

Groenbos, Marcel 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieda, René  (2)

 

 

Abrahams, Sven ??? (7,17) 

 

 

6-1 7-6 (1) 01:38   

 

 

 

Abrahams, Sven 

 

 

 

 

Krullaards, Lucas ??? (7,25) 

7-6 (1) 7-6 (6) 02:10   

 

 

 

 

 

 

Nieda, René  (2)

 

 

 

Open plaats

 

5-7 7-5 7-6 (6) 01:32   

 

 

 

 

Nieda, René  (2)

 

 

 

 

Nieda, René ??? (6,82)  (2)

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 19 329
Totale speeltijd 27:16 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:26 01:17
Langste wedstrijd 02:10
HE7: Abrahams, Sven-Krullaards, Lucas 7-6 (1) 7-6 (6)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 5 December 2019 20:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D