logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 5

Kalkman, Ben ??? (5)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Kalkman, Ben  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Kalkman, Ben  (1)

 

 

 

Zeestraten, Bas ??? (6,03) 

 

6-3 6-4 01:47   

 

 

 

 

Sneep, Menno 

 

 

 

 

Sneep, Menno ??? (5,5) 

6-2 6-0 01:15   

 

 

 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

IJzerman, Ivo ??? (5,75) 

 

 

6-1 7-5 01:27   

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der ??? (4,95) 

6-3 6-3 01:12   

 

 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

 

Cozijnsen, Floris ??? (5,57) 

 

7-5 6-4 01:39   

 

 

 

 

Veldman, Emiel  (7)

 

 

 

 

Veldman, Emiel ??? (4,69)  (7)

6-0 6-3 01:03   

 

 

 

 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

Oud, Stefan ??? (5,22)  (4)

 

 

 

6-4 6-2 01:17   

 

 

Oud, Stefan  (4)

 

 

 

 

Komen, Frank ??? (5,58) 

6-3 7-5 01:30   

 

 

 

 

 

 

Lievense, Jakob 

 

 

 

Lievense, Jakob ??? (4,92) 

 

7-6 (8) 6-2 01:52   

 

 

 

 

Lievense, Jakob 

 

 

 

 

JosÚ, Hans ??? (6,17) 

6-3 6-0 01:03   

 

 

 

 

 

 

 

Dijk, Winnie van  (6)

 

 

Krullaards, Thijs ??? (5,36) 

 

 

6-3 6-4 01:12   

 

 

 

Krullaards, Thijs 

 

 

 

 

Kapetanovic, Bruno ??? (5,95) 

6-3 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

 

Dijk, Winnie van  (6)

 

 

 

Vuijsje, Michael ??? (6,18) 

 

6-2 2-6 7-6 (6) 01:24   

 

 

 

 

Dijk, Winnie van  (6)

 

 

 

 

Dijk, Winnie van ??? (5,84)  (6)

6-3 6-1 02:05   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der  (3)

Kloosterman, Tim ??? (4,74)  (8)

 

 

 

 

6-3 6-7 7-6 (7) 01:52   

 

Wagener, Frank 

 

 

 

 

Wagener, Frank ??? (5,02) 

6-4 6-4 01:47   

 

 

 

 

 

 

Wagener, Frank 

 

 

 

Wakker, Riccardo ??? (6,49) 

 

6-0 6-2 01:23   

 

 

 

 

H÷cker, Johannes 

 

 

 

 

H÷cker, Johannes ??? (5,98) 

5-7 6-4 7-6 (4) 02:09   

 

 

 

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der  (3)

 

 

Kalkman, Sander ??? (6,01) 

 

 

7-5 6-4 01:57   

 

 

 

Kwaaitaal, Marcel 

 

 

 

 

Kwaaitaal, Marcel ??? (5,71) 

5-7 6-1 7-6 (12) 01:47   

 

 

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der  (3)

 

 

 

Kuijl, Andy van der ??? (6,23) 

 

6-2 6-2 01:10   

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der  (3)

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der ??? (5,11)  (3)

6-4 7-6 (4) 01:23   

 

 

 

 

 

 

 

 

Waag, RenÚ van der  (3)

 

Pappot, Jeroen ??? (5,32)  (5)

 

 

 

6-3 6-2 00:56   

 

 

Pappot, Jeroen  (5)

 

 

 

 

Philippo, Nick ??? (6,36) 

7-5 6-0 01:34   

 

 

 

 

 

 

Pappot, Jeroen  (5)

 

 

 

Vrolijk, Kasper ??? (5,75) 

 

6-1 6-3 01:24   

 

 

 

 

Vrolijk, Kasper 

 

 

 

 

Zutphen, Marco van ??? (5,88) 

6-3 6-3 01:21   

 

 

 

 

 

 

 

Pappot, Jeroen  (5)

 

 

Mchedlishwili, Nico ??? (5,12) 

 

 

7-5 1-6 7-6 (1) 01:32   

 

 

 

Wiers, Tim 

 

 

 

 

Wiers, Tim ??? (5,16) 

3-6 6-4 7-6 (7) 01:32   

 

 

 

 

 

 

Wiers, Tim 

 

 

 

Open plaats

 

7-5 6-3 01:32   

 

 

 

 

Duin, Paul  (2)

 

 

 

 

Duin, Paul ??? (5,07)  (2)

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 29 329
Totale speeltijd 43:35 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:30 01:17
Langste wedstrijd 02:09
HE5: H÷cker, Johannes-Wakker, Riccardo 5-7 6-4 7-6 (4)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 5 December 2019 20:41 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D