logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 4

Meure, DaniŽl ??? (3,95)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Meure, DaniŽl  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Meure, DaniŽl  (1)

 

 

 

Seur, Jairo ??? (4,4) 

 

6-7 (4) 6-2 7-6 (6) 01:48   

 

 

 

 

Seur, Jairo 

 

 

 

 

Comes, Bryan ??? (4,45) 

wo   

 

 

 

 

 

 

 

Maksimov, Artjom  (8)

 

 

Open plaats

 

 

6-2 3-6 7-6 (7) 01:27   

 

 

 

Beenders, Rogier 

 

 

 

 

Beenders, Rogier ??? (4,66) 

 

 

 

 

 

 

 

Maksimov, Artjom  (8)

 

 

 

Open plaats

 

6-0 6-1 00:46   

 

 

 

 

Maksimov, Artjom  (8)

 

 

 

 

Maksimov, Artjom ??? (4,36)  (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksimov, Artjom  (8)

 

Hellemans, Paul ??? (4,1)  (3)

 

 

 

6-7 (8) 7-5 7-6 (6) 02:39   

 

 

Hellemans, Paul  (3)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Mchedlishwili, Nico 

 

 

 

Hendrikx, BjŲrn ??? (5,59) 

 

7-6 (2) 1-0 opg 01:13   

 

 

 

 

Mchedlishwili, Nico 

 

 

 

 

Mchedlishwili, Nico ??? (5,12) 

6-1 4-6 7-6 (5) 01:44   

 

 

 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

Knaap, Martijn van der ??? (4,95) 

 

 

6-0 6-2 01:00   

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

 

 

Vinkesteyn, Robin ??? (5,14) 

6-1 6-1 01:00   

 

 

 

 

 

 

Knaap, Martijn van der 

 

 

 

Open plaats

 

wo   

 

 

 

 

Spiele, Wouter  (5)

 

 

 

 

Spiele, Wouter ??? (4,78)  (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric  (6)

Boon, Lennard ??? (4,25)  (7)

 

 

 

 

6-2 6-1 01:24   

 

Boon, Lennard  (7)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Veldman, Emiel 

 

 

 

Vuijsje, Michael ??? (6,18) 

 

7-6 (3) 3-6 (0) 7-6 (5) 01:38   

 

 

 

 

Veldman, Emiel 

 

 

 

 

Veldman, Emiel ??? (4,69) 

6-2 6-2 01:23   

 

 

 

 

 

 

 

Spierings, Ivar  (4)

 

 

Krullaards, Thijs ??? (5,36) 

 

 

6-3 6-4 01:11   

 

 

 

Sneep, Menno 

 

 

 

 

Sneep, Menno ??? (5,5) 

6-1 6-3 01:49   

 

 

 

 

 

 

Spierings, Ivar  (4)

 

 

 

Open plaats

 

6-2 6-0 01:08   

 

 

 

 

Spierings, Ivar  (4)

 

 

 

 

Spierings, Ivar ??? (4,13)  (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric  (6)

 

Krullaards, Eric ??? (3,91)  (6)

 

 

 

6-3 6-1 01:14   

 

 

Krullaards, Eric  (6)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric  (6)

 

 

 

Booms, Maurice ??? (5,19) 

 

6-1 6-0 00:57   

 

 

 

 

Booms, Maurice 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric  (6)

 

 

Lievense, Jakob ??? (4,92) 

 

 

6-1 7-5 01:16   

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

 

 

 

Jagtman, Willem ??? (4,7) 

6-2 6-2 01:10   

 

 

 

 

 

 

Altena, Marc  (2)

 

 

 

Open plaats

 

6-2 7-5 01:27   

 

 

 

 

Altena, Marc  (2)

 

 

 

 

Altena, Marc ??? (4,01)  (2)

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 21 329
Totale speeltijd 26:14 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:14 01:17
Langste wedstrijd 02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 07:31 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D