logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 3

Heuvel, Frank van den ??? (2,22)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Heuvel, Frank van den  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (1)

 

 

 

Comes, Bryan ??? (4,45) 

 

6-1 6-2 01:02   

 

 

 

 

Spierings, Ivar 

 

 

 

 

Spierings, Ivar ??? (4,13) 

6-3 6-2 01:08   

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (1)

 

 

Mak, Jake ??? (3,1) 

 

 

6-3 6-3 01:03   

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

 

 

 

Jagtman, Willem ??? (4,7) 

wo   

 

 

 

 

 

 

Camfferman, Rick  (5)

 

 

 

Open plaats

 

6-3 3-6 7-6 (10) 01:46   

 

 

 

 

Camfferman, Rick  (5)

 

 

 

 

Camfferman, Rick ??? (3,1)  (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (1)

 

Hertog, Tim den ??? (2,99)  (4)

 

 

 

6-1 6-1 01:04   

 

 

Hertog, Tim den  (4)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Hertog, Tim den  (4)

 

 

 

Roode, Jaimy van ??? (3,78) 

 

6-3 6-2 01:29   

 

 

 

 

Verduin, Nick 

 

 

 

 

Verduin, Nick AAA (3,65) 

1-6 6-2 7-6 (8) 01:34   

 

 

 

 

 

 

 

Hertog, Tim den  (4)

 

 

Krullaards, Eric ??? (3,91) 

 

 

6-3 6-1 01:26   

 

 

 

Krullaards, Eric 

 

 

 

 

Seur, Jairo ??? (4,4) 

6-2 7-6 (5) 01:37   

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric 

 

 

 

Dam, Sven ten ??? (4,41) 

 

3-1 opg 00:39   

 

 

 

 

Oosterhuis, Hans  (8)

 

 

 

 

Oosterhuis, Hans ??? (4,23)  (8)

6-2 6-1 01:12   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (1)

Verduin, Dennis ??? (4,1)  (7)

 

 

 

 

7-6 6-3 01:34   

 

Verduin, Dennis  (7)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Verduin, Dennis  (7)

 

 

 

Linden, Lennert van der ??? (3,44) 

 

7-6 (2) 6-1 01:32   

 

 

 

 

Valstar, David 

 

 

 

 

Valstar, David ??? (3,62) 

5-7 7-6 (5) 7-6 (9) 02:02   

 

 

 

 

 

 

 

Theelen, Bart  (3)

 

 

Zutphen, Ricardo van ??? (3,71) 

 

 

6-4 3-6 7-6 (8) 01:52   

 

 

 

Zutphen, Ricardo van 

 

 

 

 

Veldman, Laurens ??? (3,4) 

6-3 6-3 01:30   

 

 

 

 

 

 

Theelen, Bart  (3)

 

 

 

Open plaats

 

7-5 6-4 01:47   

 

 

 

 

Theelen, Bart  (3)

 

 

 

 

Theelen, Bart AAA (2,57)  (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

Berendsen, Maarten ??? (3,36)  (6)

 

 

 

6-1 6-1 01:25   

 

 

Berendsen, Maarten  (6)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Berendsen, Maarten  (6)

 

 

 

Geerdink, Ryan ??? (2,83) 

 

2-6 6-4 7-6 (6) 01:43   

 

 

 

 

Geerdink, Ryan 

 

 

 

 

Krullaards, Rob ??? (4,46) 

3-6 6-3 7-6 (2) 01:42   

 

 

 

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

 

Smithuis, Frits ??? (3,88) 

 

 

1-6 7-5 7-6 (8) 01:47   

 

 

 

Smithuis, Frits 

 

 

 

 

Maksimov, Artjom ??? (4,36) 

6-2 6-3 01:11   

 

 

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

 

 

Open plaats

 

6-0 6-4 01:08   

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

 

 

 

Jonkman, Bernard ??? (2,42)  (2)

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 24 329
Totale speeltijd 33:13 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:23 01:17
Langste wedstrijd 02:02
HE3: Valstar, David-Linden, Lennert van der 5-7 7-6 (5) 7-6 (9)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 16:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D