logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Play Off   v

Herendubbel 5 poule A

 

Kloosterman, Tim /
Boon, Lennard  (1)

IJzerman, Ivo /
Höcker, Johannes 

Petrovic, Dejan /
Tjong, Elden 

Kloosterman, Tim ??? (4,65) /
Boon, Lennard ??? (4,61)  (1)

 

6-2 6-2 01:17   

6-1 6-3 01:16   

IJzerman, Ivo ??? (5,81) /
Höcker, Johannes ??? (5,81) 

 

 

3-6 7-6 (5) 6-7 (9) 02:02   

Petrovic, Dejan ??? (5,44) /
Tjong, Elden ??? (5,83) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Kloosterman, Tim ??? (4,65) /
Boon, Lennard ??? (4,61) 
2 12 0 24 8 2 0 0
2 Petrovic, Dejan ??? (5,44) /
Tjong, Elden ??? (5,83) 
1 6 9 23 28 1 0 1
3 IJzerman, Ivo ??? (5,81) /
Höcker, Johannes ??? (5,81) 
0 3 12 20 31 0 0 2

^^

Herendubbel 5 poule B

 

Kalkman, Ben /
Brantjes, Andre  (2)

Rietvink, Remco /
Rademaker, Michael 

Zeestraten, Bas /
Oud, Stefan 

Kalkman, Ben ??? (4,65) /
Brantjes, Andre ??? (4,84)  (2)

 

6-3 3-6 6-7 (3) 01:24   

wo   

Rietvink, Remco ??? (6,53) /
Rademaker, Michael ??? (5,5) 

 

 

7-6 (6) 3-6 6-7 (8) 01:55   

Zeestraten, Bas ??? (5,26) /
Oud, Stefan ??? (4,95) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Zeestraten, Bas ??? (5,26) /
Oud, Stefan ??? (4,95) 
2 12 3 31 16 2 0 0
2 Rietvink, Remco ??? (6,53) /
Rademaker, Michael ??? (5,5) 
1 9 6 28 19 1 0 1
3 Kalkman, Ben ??? (4,65) /
Brantjes, Andre ??? (4,84)  *
0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Herendubbel 5 poule C

 

Vijlder, Michael de /
Duin, Paul  (3)

Kalkman, Sander /
Wiers, Tim 

Vrolijk, Kasper /
Cozijnsen, Floris 

Vijlder, Michael de ??? (5,1) /
Duin, Paul ??? (4,76)  (3)

 

6-1 6-2 01:18   

6-2 6-3 01:10   

Kalkman, Sander ??? (5,8) /
Wiers, Tim ??? (5,76) 

 

 

6-3 6-4 01:14   

Vrolijk, Kasper ??? (5,57) /
Cozijnsen, Floris ??? (4,8) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Vijlder, Michael de ??? (5,1) /
Duin, Paul ??? (4,76) 
2 12 0 24 8 2 0 0
2 Kalkman, Sander ??? (5,8) /
Wiers, Tim ??? (5,76) 
1 6 6 15 19 1 0 1
3 Vrolijk, Kasper ??? (5,57) /
Cozijnsen, Floris ??? (4,8) 
0 0 12 12 24 0 0 2

^^

Herendubbel 5 Play Off

Kloosterman, Tim ??? (4,65) /
Boon, Lennard ??? (4,61) 

finale

winnaar

 

Kloosterman, Tim /
Boon, Lennard 

 


Open plaats

 

 

 

 

Kloosterman, Tim /
Boon, Lennard 

Zeestraten, Bas ??? (5,26) /
Oud, Stefan ??? (4,95) 

 

6-4 6-2 01:34   

 

Vijlder, Michael de /
Duin, Paul 

 

Vijlder, Michael de ??? (5,1) /
Duin, Paul ??? (4,76) 

wo   

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 329
Totale speeltijd 13:10 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:11 01:17
Langste wedstrijd 02:02
HD5P1: Petrovic, Dejan/ Tjong, Elden-IJzerman, Ivo/ Höcker, Johannes 6-3 6-7 (5) 7-6 (9)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 9 December 2019 12:25 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D