logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play Off   v

Gemengddubbel 7 poule A

 

Draaisma, Brenda /
Veldmeijer, Evert  (1)

Tongeren, Alex van /
Hoogstraten, JoŽlle van 

Mulling, Luuk /
Spithorst, Rilana 

Eleveld, Patrick /
Eleveld, Sandra 

Draaisma, Brenda ??? (7,05) /
Veldmeijer, Evert ??? (6,27)  (1)

 

6-4 6-0 01:14   

6-2 7-6 (4) 01:42   

6-4 7-6 (6) 01:33   

Tongeren, Alex van ??? (7,97) /
Hoogstraten, JoŽlle van ??? (6,45) 

 

 

6-1 6-4 01:10   

7-5 7-6 (7) 01:47   

Mulling, Luuk ??? (6,88) /
Spithorst, Rilana ??? (9,08) 

 

 

 

6-3 7-5 01:54   

Eleveld, Patrick ??? (7,2) /
Eleveld, Sandra ??? (9) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Draaisma, Brenda ??? (7,05) /
Veldmeijer, Evert ??? (6,27) 
3 18 0 38 22 3 0 0
2 Tongeren, Alex van ??? (7,97) /
Hoogstraten, JoŽlle van ??? (6,45) 
2 12 6 30 28 2 0 1
3 Mulling, Luuk ??? (6,88) /
Spithorst, Rilana ??? (9,08) 
1 6 12 26 33 1 0 2
4 Eleveld, Patrick ??? (7,2) /
Eleveld, Sandra ??? (9) 
0 0 18 29 40 0 0 3

^^

Gemengddubbel 7 poule B

 

Hulshof, Benno /
Plompen - van Wooning, Wendy van  (2)

Alblas, Lennox /
Alblas-van den Burg, Linda 

Vink, Andrť /
Hoekstra, Annemieke 

Hessels, Jos /
Folkers, Anja 

Hulshof, Benno ??? (7,33) /
Plompen - van Wooning, Wendy van ??? (7)  (2)

 

0-6 2-6 01:06   

1-6 2-6 01:15   

0-6 2-6 01:10   

Alblas, Lennox ??? (7,79) /
Alblas-van den Burg, Linda ??? (7,24) 

 

 

6-7 (3) 7-6 (4) 6-7 (4) 01:56   

4-6 5-7 01:35   

Vink, Andrť ??? (6,92) /
Hoekstra, Annemieke ??? (7,69) 

 

 

 

4-6 4-6 01:20   

Hessels, Jos ??? (7,44) /
Folkers, Anja ??? (7,2) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Hessels, Jos ??? (7,44) /
Folkers, Anja ??? (7,2) 
3 18 0 37 19 3 0 0
2 Vink, Andrť ??? (6,92) /
Hoekstra, Annemieke ??? (7,69) 
2 12 9 40 34 2 0 1
3 Alblas, Lennox ??? (7,79) /
Alblas-van den Burg, Linda ??? (7,24) 
1 9 12 40 35 1 0 2
4 Hulshof, Benno ??? (7,33) /
Plompen - van Wooning, Wendy van ??? (7) 
0 0 18 7 36 0 0 3

^^

Gemengddubbel 7 Play Off

Draaisma, Brenda ??? (7,05) /
Veldmeijer, Evert ??? (6,27) 

 

 

Hessels, Jos /
Folkers, Anja 

Hessels, Jos ??? (7,44) /
Folkers, Anja ??? (7,2) 

7-6 2-6 7-6 (6) 01:43   

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 329
Totale speeltijd 19:25 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:29 01:17
Langste wedstrijd 01:56
GD7P2: Vink, Andrť/ Hoekstra, Annemieke-Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda 7-6 (3) 6-7 (4) 7-6 (4)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 9 December 2019 10:35 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D