logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play Off   v

Gemengddubbel 4 poule A

 

Poelgeest, Inge /
Dijk, Winnie van  (1)

Karelse, Marjan /
Karelse, Bastiaan 

Pappot, Jeroen /
Rodenburg-Pappot, Leonie 

Poelgeest, Inge ??? (4,98) /
Dijk, Winnie van ??? (5,01)  (1)

 

6-3 6-1 01:07   

6-2 7-5 01:13   

Karelse, Marjan ??? (5,37) /
Karelse, Bastiaan ??? (6,13) 

 

 

wo   

Pappot, Jeroen ??? (5,44) /
Rodenburg-Pappot, Leonie ??? (6,53) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Poelgeest, Inge ??? (4,98) /
Dijk, Winnie van ??? (5,01) 
2 12 0 24 4 2 0 0
2 Karelse, Marjan ??? (5,37) /
Karelse, Bastiaan ??? (6,13) 
1 6 6 16 12 1 0 1
3 Pappot, Jeroen ??? (5,44) /
Rodenburg-Pappot, Leonie ??? (6,53)  *
0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van ťťn wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 4 poule B

 

Altena, GabriŽlle /
Altena, Marc  (2)

Visser, Nick /
Kremer, Suzanne 

Kleijne, Pauline /
Wapperom, Hemmy 

Altena, GabriŽlle ??? (3,98) /
Altena, Marc ??? (5,03)  (2)

 

6-0 6-2 01:06   

6-2 6-1 01:07   

Visser, Nick ??? (5,42) /
Kremer, Suzanne ??? (5,96) 

 

 

6-1 6-3 01:22   

Kleijne, Pauline ??? (5,62) /
Wapperom, Hemmy ??? (6,25) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Altena, GabriŽlle ??? (3,98) /
Altena, Marc ??? (5,03) 
2 12 0 24 5 2 0 0
2 Visser, Nick ??? (5,42) /
Kremer, Suzanne ??? (5,96) 
1 6 6 14 16 1 0 1
3 Kleijne, Pauline ??? (5,62) /
Wapperom, Hemmy ??? (6,25) 
0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Gemengddubbel 4 Play Off

Poelgeest, Inge ??? (4,98) /
Dijk, Winnie van ??? (5,01) 

 

 

Altena, GabriŽlle /
Altena, Marc 

Altena, GabriŽlle ??? (3,98) /
Altena, Marc ??? (5,03) 

6-4 6-2 01:13   

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 329
Totale speeltijd 07:08 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:01 01:17
Langste wedstrijd 01:22
GD4P2: Visser, Nick/ Kremer, Suzanne-Kleijne, Pauline/ Wapperom, Hemmy 6-1 6-3
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 5 December 2019 20:44 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D