logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
print MOBIEL nieuwe management
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD5 HD6 HD7 HD8
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD4 DD5 DD6 DD635 DD8
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD6 GD7 GD735 GD8
Programma
vr 23 dec za 24 dec ma 26 dec di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec za 31 dec zo 1 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Play Off   v

Gemengddubbel 3 poule A

 

Beek, Jos van der /
Cornelissen, Noortje  (1)

Beers, Monique /
Mak, Jake 

Losekoot, Chantal /
Hertog, Tim den 

Beek, Jos van der ??? (2,39) /
Cornelissen, Noortje ??? (2,53)  (1)

 

2-6 3-6 01:14   

4-6 2-6 01:36   

Beers, Monique ??? (3,24) /
Mak, Jake ??? (3,09) 

 

 

4-6 7-6 (4) 7-6 (4) 02:02   

Losekoot, Chantal ??? (2,84) /
Hertog, Tim den ??? (3,15) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Beers, Monique ??? (3,24) /
Mak, Jake ??? (3,09) 
2 12 3 30 23 2 0 0
2 Losekoot, Chantal ??? (2,84) /
Hertog, Tim den ??? (3,15) 
1 9 6 30 24 1 0 1
3 Beek, Jos van der ??? (2,39) /
Cornelissen, Noortje ??? (2,53) 
0 0 12 11 24 0 0 2

^^

Gemengddubbel 3 poule B

 

Kruijer, Roy /
Nijssen, Karen  (2)

Krullaards, Rob /
Verhoog, Claudia 

Hendriksen, Bert-Jan /
Egmond, Debbie van 

Kruijer, Roy ??? (2,64) /
Nijssen, Karen ??? (2,37)  (2)

 

6-4 6-2 01:34   

6-0 6-2 01:11   

Krullaards, Rob ??? (4,41) /
Verhoog, Claudia ??? (4,2) 

 

 

7-5 1-6 7-6 (9) 01:35   

Hendriksen, Bert-Jan ??? (3,37) /
Egmond, Debbie van ??? (4,75) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Kruijer, Roy ??? (2,64) /
Nijssen, Karen ??? (2,37) 
2 12 0 24 8 2 0 0
2 Krullaards, Rob ??? (4,41) /
Verhoog, Claudia ??? (4,2) 
1 6 9 21 29 1 0 1
3 Hendriksen, Bert-Jan ??? (3,37) /
Egmond, Debbie van ??? (4,75) 
0 3 12 19 27 0 0 2

^^

Gemengddubbel 3 poule C

 

Coesel, Hans /
Rolloos, Ilona  (3)

Meulen, Rick van der /
Well, Laura van 

Kok, Steffan /
Kok-Rother, Gosia 

Coenen, Lisanne /
Zutphen, Ricardo van 

Coesel, Hans ??? (2,61) /
Rolloos, Ilona ??? (3)  (3)

 

6-2 6-3 01:19   

6-2 3-6 6-7 (10) 01:41   

6-1 6-3 01:16   

Meulen, Rick van der ??? (3,42) /
Well, Laura van ??? (3,33) 

 

 

6-4 6-4 01:18   

6-1 4-6 6-7 (4) 01:30   

Kok, Steffan ??? (2,6) /
Kok-Rother, Gosia ??? (5,05) 

 

 

 

3-6 6-0 6-7 (9) 01:12   

Coenen, Lisanne ??? (4,2) /
Zutphen, Ricardo van ??? (4,13) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Coesel, Hans ??? (2,61) /
Rolloos, Ilona ??? (3) 
2 15 6 39 24 2 0 1
2 Coenen, Lisanne ??? (4,2) /
Zutphen, Ricardo van ??? (4,13) 
2 12 12 31 43 2 0 1
3 Meulen, Rick van der ??? (3,42) /
Well, Laura van ??? (3,33) 
1 9 12 33 34 1 0 2
4 Kok, Steffan ??? (2,6) /
Kok-Rother, Gosia ??? (5,05) 
1 9 15 38 40 1 0 2

^^

Gemengddubbel 3 Play Off

Beers, Monique ??? (3,24) /
Mak, Jake ??? (3,09) 

finale

winnaar

 

Beers, Monique /
Mak, Jake 

 


Open plaats

 

 

 

 

Beers, Monique /
Mak, Jake 

Kruijer, Roy ??? (2,64) /
Nijssen, Karen ??? (2,37) 

 

3-6 6-4 7-6 (9) 01:34   

 

Coesel, Hans /
Rolloos, Ilona 

 

Coesel, Hans ??? (2,61) /
Rolloos, Ilona ??? (3) 

5-7 6-4 7-6 (4) 01:44   

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Huub Elstgeest

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 329
Totale speeltijd 20:46 426:14
Gemiddelde speeltijd 01:29 01:17
Langste wedstrijd 02:02
GD3P1: Beers, Monique/ Mak, Jake-Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den 4-6 7-6 (4) 7-6 (4)
02:39
HE4: Maksimov, Artjom-Knaap, Martijn van der 6-7 (8) 7-5 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 07:35 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D