logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 5

Barneveld, Dirk Jan van 5 (4,85)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Barneveld, Dirk Jan van  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Barneveld, Dirk Jan van  (1)

 

 

 

Krullaards, Thijs 7 (6,42) 

 

7-6 (1) 4-6 7-6 (9) 01:54   

 

 

 

 

Lievense, Jakob 

 

 

 

 

Lievense, Jakob 7 (6,02) 

6-3 6-1 01:26   

 

 

 

 

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

 

Open plaats

 

 

6-3 6-2 01:26   

 

 

 

Maksimov, Artjom 

 

 

 

 

Maksimov, Artjom 6 (5,33) 

 

 

 

 

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

 

 

Open plaats

 

7-6 (5) 6-1 01:59   

 

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

 

 

 

Jagtman, Willem 6 (5,32) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jagtman, Willem 

 

Waag, René van der 5 (5,23)  (3)

 

 

 

6-3 6-3 01:38   

 

 

Waag, René van der  (3)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric 

 

 

 

Krullaards, Eric 6 (5,38) 

 

6-0 6-1 01:08   

 

 

 

 

Krullaards, Eric 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Krullaards, Eric 

 

 

Open plaats

 

 

6-0 6-1 00:49   

 

 

 

Jeurissen, Floris 

 

 

 

 

Jeurissen, Floris 8 (6,45) 

 

 

 

 

 

 

 

Duin, Paul 

 

 

 

Open plaats

 

6-2 6-2 01:22   

 

 

 

 

Duin, Paul 

 

 

 

 

Duin, Paul 5 (5,33) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linden, Lennert van der 

Pappot, Jeroen 5 (5,43) 

 

 

 

 

6-3 6-2 01:39   

 

Pappot, Jeroen 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Pappot, Jeroen 

 

 

 

Kloosterman, Tim 6 (5,8) 

 

6-1 6-2 01:06   

 

 

 

 

Kloosterman, Tim 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Linden, Lennert van der 

 

 

Open plaats

 

 

6-2 6-3 01:22   

 

 

 

Linden, Lennert van der 

 

 

 

 

Linden, Lennert van der 7 (5,34) 

 

 

 

 

 

 

 

Linden, Lennert van der 

 

 

 

Open plaats

 

6-3 6-2 01:17   

 

 

 

 

Bersee, Dominic  (4)

 

 

 

 

Bersee, Dominic 6 (5,23)  (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linden, Lennert van der 

 

Rosenbach, Mikel 7 (6,5) 

 

 

 

6-3 6-4 01:38   

 

 

Rosenbach, Mikel 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Smit, Robert 

 

 

 

Smit, Robert 6 (6) 

 

wo   

 

 

 

 

Smit, Robert 

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Visser, Nick  (2)

 

 

Assendelft, Stev 6 (5,68) 

 

 

wo 00:20   

 

 

 

Boon, Lennard 

 

 

 

 

Boon, Lennard 6 (5,35) 

6-2 6-3 01:22   

 

 

 

 

 

 

Visser, Nick  (2)

 

 

 

Open plaats

 

7-5 6-2 01:43   

 

 

 

 

Visser, Nick  (2)

 

 

 

 

Visser, Nick 6 (5,14)  (2)

 

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 17 306
Totale speeltijd 22:09 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:18 01:16
Langste wedstrijd 01:59
HE5: Jagtman, Willem-Maksimov, Artjom 7-6 (5) 6-1
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 17:09 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D