logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen

Herenenkel 3

Visser, Pieter 3 (2,74)  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Visser, Pieter  (1)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Wever, Patrick 

 

 

 

Wever, Patrick 4 (3,46) 

 

6-1 6-2 01:06   

 

 

 

 

Wever, Patrick 

 

 

 

 

Wouters, Jeroen 3 (3,32) 

6-4 7-5 01:40   

 

 

 

 

 

 

 

Wever, Patrick 

 

 

The, Jordy 5 (4,84) 

 

 

6-3 6-2 01:20   

 

 

 

Spierings, Ivar 

 

 

 

 

Spierings, Ivar 5 (4,14) 

6-2 6-3 01:53   

 

 

 

 

 

 

Spierings, Ivar 

 

 

 

Smithuis, Frits 3 (4,08) 

 

7-5 6-4 01:44   

 

 

 

 

Serno, Pascal  (5)

 

 

 

 

Serno, Pascal 3 (2,92)  (5)

3-6 6-3 7-6 (6) 01:14   

 

 

 

 

 

 

 

 

Wever, Patrick 

 

Kok, Steffan 3 (2,63)  (3)

 

 

 

7-6 (6) 6-4 01:43   

 

 

Kok, Steffan  (3)

 

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

Kok, Steffan  (3)

 

 

 

Simonis, Martijn 5 (4,66) 

 

6-4 7-6 (2) 01:39   

 

 

 

 

Simonis, Martijn 

 

 

 

 

Halevi, Jar 4 (3,96) 

wo   

 

 

 

 

 

 

 

Kok, Steffan  (3)

 

 

Verduin, Dennis 3 (3,23) 

 

 

6-0 6-2 01:03   

 

 

 

Geerdink, Ryan 

 

 

 

 

Geerdink, Ryan 6 (3,8) 

6-4 6-7 (6) 7-6 (5) 02:11   

 

 

 

 

 

 

Geerdink, Ryan 

 

 

 

Bloem, Tom 4 (4,03) 

 

6-3 2-0 opg 00:57   

 

 

 

 

Hertog, Tim den  (7)

 

 

 

 

Hertog, Tim den 3 (3)  (7)

6-3 7-6 (4) 01:27   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (4)

Camfferman, Rick 3 (3,2)  (8)

 

 

 

 

6-3 7-6 (1) 01:36   

 

Camfferman, Rick  (8)

 

 

 

 

Gunster, Jorn 3 (3,67) 

wo   

 

 

 

 

 

 

Camfferman, Rick  (8)

 

 

 

Verhoog, Michael 3 (3,22) 

 

6-3 4-6 7-6 (5) 01:28   

 

 

 

 

Hoolwerf, Mark 

 

 

 

 

Hoolwerf, Mark 5 (4,04) 

1-6 6-2 7-6 (3) 01:15   

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (4)

 

 

Veldman, Laurens 4 (3,96) 

 

 

6-2 6-2 01:05   

 

 

 

Veldman, Laurens 

 

 

 

 

Oosterhuis, Hans 3 (3,57) 

6-3 6-2 01:06   

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (4)

 

 

 

Richard, Maarten 3 (3,33) 

 

6-1 6-3 01:10   

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (4)

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den 3 (2,65)  (4)

7-5 6-2 01:24   

 

 

 

 

 

 

 

 

Heuvel, Frank van den  (4)

 

Graaf, Dave de 3 (2,95)  (6)

 

 

 

6-3 6-3 01:24   

 

 

Graaf, Dave de  (6)

 

 

 

 

Goede, Stefan de 4 (4,04) 

6-3 6-1 01:18   

 

 

 

 

 

 

Graaf, Dave de  (6)

 

 

 

Bloem, Matthijs 4 (3,64) 

 

6-2 6-1 01:26   

 

 

 

 

Bloem, Matthijs 

 

 

 

 

Bergman, Stefan 3 (3,25) 

wo   

 

 

 

 

 

 

 

Graaf, Dave de  (6)

 

 

Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe 6 (4,84) 

 

 

6-3 0-6 7-6 (10) 01:39   

 

 

 

Abania, Dennis 

 

 

 

 

Abania, Dennis 4 (3,78) 

7-5 6-3 02:17   

 

 

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

 

 

Open plaats

 

6-1 6-3 01:22   

 

 

 

 

Jonkman, Bernard  (2)

 

 

 

 

Jonkman, Bernard 3 (2,61)  (2)

 

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 28 306
Totale speeltijd 36:27 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:18 01:16
Langste wedstrijd 02:17
HE3: Abania, Dennis-Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe 7-5 6-3
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 16:56 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D