logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D      v

Herendubbel 7 poule A

 

Vink, André /
Veldmeijer, Evert  (1)

Berg, Joost van den /
Moll, Thijs 

Pieterse, Bob /
Huijbens, Edgar 

Vissers, Menno /
Wolde, Eelco ten 

Vink, André 7 (6,8) /
Veldmeijer, Evert 7 (6,74)  (1)

 

3-6 2-6 01:14   

6-0 6-1 00:59   

6-3 6-1 01:06   

Berg, Joost van den 7 (7,67) /
Moll, Thijs 8 (8,67) 

 

 

6-0 6-0 00:50   

6-2 6-4 01:15   

Pieterse, Bob 8 (8) /
Huijbens, Edgar 9 (9,33) 

 

 

 

1-6 2-6 01:11   

Vissers, Menno 7 (7,67) /
Wolde, Eelco ten 8 (8,67) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Berg, Joost van den 7 (7,67) /
Moll, Thijs 8 (8,67) 
3 18 0 36 11 3 0 0
2 Vink, André 7 (6,8) /
Veldmeijer, Evert 7 (6,74) 
2 12 6 29 17 2 0 1
3 Vissers, Menno 7 (7,67) /
Wolde, Eelco ten 8 (8,67) 
1 6 12 22 27 1 0 2
4 Pieterse, Bob 8 (8) /
Huijbens, Edgar 9 (9,33) 
0 0 18 4 36 0 0 3

^^

Herendubbel 7 poule B

 

Hooiveld, Menno /
Nieda, René  (2)

Berkhout, Joris /
Zijp, Hans 

Alblas, Lennox /
Hulshof, Benno 

Hooiveld, Menno 7 (6,75) /
Nieda, René 7 (7)  (2)

 

6-4 6-3 01:11   

6-4 6-3 01:21   

Berkhout, Joris 7 (6,77) /
Zijp, Hans 7 (7,67) 

 

 

6-7 (10) 6-1 7-6 (5) 01:47   

Alblas, Lennox 7 (7,92) /
Hulshof, Benno 7 (7,6) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Hooiveld, Menno 7 (6,75) /
Nieda, René 7 (7) 
2 12 0 24 14 2 0 0
2 Berkhout, Joris 7 (6,77) /
Zijp, Hans 7 (7,67) 
1 6 9 26 26 1 0 1
3 Alblas, Lennox 7 (7,92) /
Hulshof, Benno 7 (7,6) 
0 3 12 21 31 0 0 2

^^

Herendubbel 7 poule C

 

Wakker, Riccardo /
Philippo, Nick 

Wester, Willem /
Havenga, Hergen 

Reick, Marc /
Dalen, George van 

Wakker, Riccardo 8 (7,55) /
Philippo, Nick 8 (7,97) 

 

4-6 2-6 01:26   

0-6 1-6 01:10   

Wester, Willem 7 (7,54) /
Havenga, Hergen 7 (7,42) 

 

 

6-3 3-6 7-6 (5) 01:31   

Reick, Marc 7 (6,7) /
Dalen, George van 7 (7,44) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wester, Willem 7 (7,54) /
Havenga, Hergen 7 (7,42) 
2 12 3 28 21 2 0 0
2 Reick, Marc 7 (6,7) /
Dalen, George van 7 (7,44) 
1 9 6 27 17 1 0 1
3 Wakker, Riccardo 8 (7,55) /
Philippo, Nick 8 (7,97) 
0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Herendubbel 7 poule D

 

Mater, Gerard /
Mater, Marcel 

Bloemert, Terry /
Witteveen, Edgar 

Burgering, Maarten /
Meijster, Eloy 

Mater, Gerard 7 (6,77) /
Mater, Marcel 7 (7,45) 

 

3-6 1-6 01:11   

3-6 6-4 6-7 (4) 01:37   

Bloemert, Terry 7 (7,07) /
Witteveen, Edgar 7 (6,69) 

 

 

6-3 6-2 01:23   

Burgering, Maarten 8 (7,67) /
Meijster, Eloy 7 (7) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bloemert, Terry 7 (7,07) /
Witteveen, Edgar 7 (6,69) 
2 12 0 24 9 2 0 0
2 Burgering, Maarten 8 (7,67) /
Meijster, Eloy 7 (7) 
1 6 9 22 27 1 0 1
3 Mater, Gerard 7 (6,77) /
Mater, Marcel 7 (7,45) 
0 3 12 19 29 0 0 2

^^

Herendubbel 7 (play off)

Berg, Joost van den 7 (7,67) /
Moll, Thijs 8 (8,67) 

finale

winnaar

 

Berg, Joost van den /
Moll, Thijs 

 

Wester, Willem 7 (7,54) /
Havenga, Hergen 7 (7,42) 

6-7 (4) 6-0 7-6 (4) 01:34   

 

 

 

Berg, Joost van den /
Moll, Thijs 

Bloemert, Terry 7 (7,07) /
Witteveen, Edgar 7 (6,69) 

 

1-6 7-5 7-6 (1) 01:33   

 

Bloemert, Terry /
Witteveen, Edgar 

 

Hooiveld, Menno 7 (6,75) /
Nieda, René 7 (7) 

6-2 6-1 01:16   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 18 306
Totale speeltijd 23:35 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:18 01:16
Langste wedstrijd 01:47
HD7P2: Berkhout, Joris/ Zijp, Hans-Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno 6-7 (10) 6-1 7-6 (5)
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 7 December 2019 02:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D