logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D      v

Herendubbel 3 poule A

 

Wever, Patrick /
Kok, Steffan  (1)

Goede, Stefan de /
Knol, Ralph 

Bulters, Tom /
Veer, Duco van der 

Meulen, Rick van der /
Booms, Maurice 

Wever, Patrick 3 (2,62) /
Kok, Steffan 3 (2,5)  (1)

 

6-4 6-4 01:25   

6-2 7-6 (3) 01:40   

wo   

Goede, Stefan de 4 (4,32) /
Knol, Ralph 3 (3,25) 

 

 

5-7 7-5 6-7 (4) 01:54   

7-5 7-6 (5) 02:10   

Bulters, Tom 3 (3,23) /
Veer, Duco van der 5 (3,11) 

 

 

 

6-4 6-1 01:24   

Meulen, Rick van der 3 (3,31) /
Booms, Maurice 4 (4,5) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wever, Patrick 3 (2,62) /
Kok, Steffan 3 (2,5) 
3 18 0 37 16 3 0 0
2 Bulters, Tom 3 (3,23) /
Veer, Duco van der 5 (3,11) 
2 12 9 39 31 2 0 1
3 Goede, Stefan de 4 (4,32) /
Knol, Ralph 3 (3,25) 
1 9 12 38 31 1 0 2
4 Meulen, Rick van der 3 (3,31) /
Booms, Maurice 4 (4,5)  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Herendubbel 3 poule B

 

Kruijer, Roy /
Graaf, Dave de  (2)

Delft, Coen van /
Bruin, Barry 

Meerman, Steven /
Boogaard, Rob van den 

Ramakers, Koos /
Jonker, Berend 

Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Graaf, Dave de 4 (2,73)  (2)

 

6-0 6-1 01:16   

6-4 6-4 01:35   

6-4 4-6 7-6 (4) 02:28   

Delft, Coen van 6 (5,28) /
Bruin, Barry 4 (3,5) 

 

 

3-6 1-6 01:13   

1-6 4-6 01:20   

Meerman, Steven 5 (4,5) /
Boogaard, Rob van den 4 (4,67) 

 

 

 

4-6 4-6 01:18   

Ramakers, Koos 4 (3,54) /
Jonker, Berend 3 (3,08) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Graaf, Dave de 4 (2,73) 
3 18 3 41 25 3 0 0
2 Ramakers, Koos 4 (3,54) /
Jonker, Berend 3 (3,08) 
2 15 6 40 30 2 0 1
3 Meerman, Steven 5 (4,5) /
Boogaard, Rob van den 4 (4,67) 
1 6 12 28 28 1 0 2
4 Delft, Coen van 6 (5,28) /
Bruin, Barry 4 (3,5) 
0 0 18 10 36 0 0 3

^^

Herendubbel 3 poule C

 

Visser, Pieter /
Rappange, David  (3)

Stokman, Frank /
Visser, Willem 

Haarlem, Remco van /
Blokmaker, Daniel 

Visser, Pieter 3 (2,7) /
Rappange, David 3 (2,83)  (3)

 

6-4 6-3 01:19   

6-1 6-2 01:08   

Stokman, Frank 3 (3,29) /
Visser, Willem 3 (2,61) 

 

 

6-4 3-6 7-6 (3) 01:34   

Haarlem, Remco van 4 (4,5) /
Blokmaker, Daniel 4 (3,65) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Visser, Pieter 3 (2,7) /
Rappange, David 3 (2,83) 
2 12 0 24 10 2 0 0
2 Stokman, Frank 3 (3,29) /
Visser, Willem 3 (2,61) 
1 6 9 23 28 1 0 1
3 Haarlem, Remco van 4 (4,5) /
Blokmaker, Daniel 4 (3,65) 
0 3 12 19 28 0 0 2

^^

Herendubbel 3 poule D

 

Coesel, Hans /
Jonkman, Bernard  (4)

Camfferman, Rick /
Richard, Maarten 

Verhoog, Michael /
Bloem, Matthijs 

Coesel, Hans 3 (2,78) /
Jonkman, Bernard 3 (2,87)  (4)

 

5-7 6-2 6-7 (6) 01:32   

6-3 6-2 01:07   

Camfferman, Rick 4 (4,67) /
Richard, Maarten 3 (3,5) 

 

 

7-5 6-3 01:51   

Verhoog, Michael 4 (4,6) /
Bloem, Matthijs 4 (3,63) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Camfferman, Rick 4 (4,67) /
Richard, Maarten 3 (3,5) 
2 12 3 29 25 2 0 0
2 Coesel, Hans 3 (2,78) /
Jonkman, Bernard 3 (2,87) 
1 9 6 29 21 1 0 1
3 Verhoog, Michael 4 (4,6) /
Bloem, Matthijs 4 (3,63) 
0 0 12 13 25 0 0 2

^^

Herendubbel 3 (play off)

Wever, Patrick 3 (2,62) /
Kok, Steffan 3 (2,5) 

finale

winnaar

 

Wever, Patrick /
Kok, Steffan 

 

Visser, Pieter 3 (2,7) /
Rappange, David 3 (2,83) 

7-5 6-4 01:42   

 

 

 

Kruijer, Roy /
Graaf, Dave de 

Camfferman, Rick 4 (4,67) /
Richard, Maarten 3 (3,5) 

 

5-7 6-1 7-6 (11) 01:49   

 

Kruijer, Roy /
Graaf, Dave de 

 

Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Graaf, Dave de 4 (2,73) 

6-3 6-1 01:41   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 21 306
Totale speeltijd 31:26 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:29 01:16
Langste wedstrijd 02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 9 December 2019 10:36 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D