logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B      v

Gemengddubbel 3 poule A

 

Kruijer, Roy /
Nijssen, Karen  (1)

Losekoot, Chantal /
Hertog, Tim den 

Egmond, Debbie van /
Blokmaker, Daniel 

Meulen, Rick van der /
Gort, Emma 

Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Nijssen, Karen 4 (2,82)  (1)

 

6-3 6-2 01:23   

6-0 6-1 00:55   

6-1 6-1 01:07   

Losekoot, Chantal 3 (3,3) /
Hertog, Tim den 3 (3,19) 

 

 

6-2 7-5 01:25   

6-2 6-1 01:12   

Egmond, Debbie van 5 (4,28) /
Blokmaker, Daniel 4 (3,65) 

 

 

 

wo   

Meulen, Rick van der 3 (3,31) /
Gort, Emma 5 (4,88) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Nijssen, Karen 4 (2,82) 
3 18 0 36 7 3 0 0
2 Losekoot, Chantal 3 (3,3) /
Hertog, Tim den 3 (3,19) 
2 12 6 29 15 2 0 1
3 Meulen, Rick van der 3 (3,31) /
Gort, Emma 5 (4,88) 
1 6 12 17 24 1 0 2
4 Egmond, Debbie van 5 (4,28) /
Blokmaker, Daniel 4 (3,65)  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 3 poule B

 

Berkhout, Nienke /
Zuidersma, Sjoerd  (2)

Meulen, Suze van der /
Heemskerk, Marco 

Hendriksen, Bert-Jan /
Korpershoek, Ingeborg 

Bulters, Tom /
Hoogenstein, Michelle 

Berkhout, Nienke 4 (2,82) /
Zuidersma, Sjoerd 3 (3)  (2)

 

3-6 3-6 01:22   

6-2 5-7 6-7 (5) 01:49   

wo   

Meulen, Suze van der 3 (3,28) /
Heemskerk, Marco 3 (2,83) 

 

 

6-4 3-6 7-6 (4) 01:38   

4-6 6-4 6-7 (3) 01:52   

Hendriksen, Bert-Jan 4 (3,18) /
Korpershoek, Ingeborg 5 (4,57) 

 

 

 

4-6 2-6 01:15   

Bulters, Tom 3 (3,23) /
Hoogenstein, Michelle 5 (4,28) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bulters, Tom 3 (3,23) /
Hoogenstein, Michelle 5 (4,28) 
3 18 3 41 22 3 0 0
2 Meulen, Suze van der 3 (3,28) /
Heemskerk, Marco 3 (2,83) 
2 15 9 44 33 2 0 1
3 Hendriksen, Bert-Jan 4 (3,18) /
Korpershoek, Ingeborg 5 (4,57) 
1 9 12 34 28 1 0 2
4 Berkhout, Nienke 4 (2,82) /
Zuidersma, Sjoerd 3 (3)  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 3 (play off)

Kruijer, Roy 3 (2,53) /
Nijssen, Karen 4 (2,82) 

 

 

Kruijer, Roy /
Nijssen, Karen 

Bulters, Tom 3 (3,23) /
Hoogenstein, Michelle 5 (4,28) 

6-1 6-1 01:09   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 306
Totale speeltijd 15:07 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:09 01:16
Langste wedstrijd 01:52
GD3P2: Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle-Meulen, Suze van der/ Heemskerk, Marco 6-4 4-6 7-6 (3)
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 05:33 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D