logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
zondag 26 december 2004 t/m zondag 2 januari 2005
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Wij wensen u een voorspoedig 2005!
Herenenkel
HE3 HE4 HE5 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD3 HD4 HD5 HD6 HD7 HD735
Damesenkel
DE3 DE4 DE5 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD3 DD5 DD6 DD7
Gemengddubbel
GD3 GD4 GD5 GD6 GD7 GD735
Programma
zo 26 dec ma 27 dec di 28 dec wo 29 dec do 30 dec vr 31 dec za 1 jan zo 2 jan alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C      v

Damesdubbel 7 poule A

 

Groot, Mireille /
Bood, Erna de  (1)

Berg, Grace van den /
Heems, Marije 

Andrade, Gertrude /
Elbertsen, Carin 

Waasdorp, Carla /
Barnhoorn, Marieke 

Groot, Mireille 7 (6,3) /
Bood, Erna de 8 (6,72)  (1)

 

6-3 6-4 01:52   

6-0 6-3 01:08   

6-2 3-6 6-7 (6) 01:47   

Berg, Grace van den 7 (6,9) /
Heems, Marije 7 (6,96) 

 

 

7-5 6-2 01:27   

3-6 6-7 (0) 01:26   

Andrade, Gertrude 7 (7,44) /
Elbertsen, Carin 7 (7,8) 

 

 

 

4-6 3-6 01:33   

Waasdorp, Carla 7 (7) /
Barnhoorn, Marieke 7 (6,83) 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Waasdorp, Carla 7 (7) /
Barnhoorn, Marieke 7 (6,83) 
3 18 3 40 31 3 0 0
2 Groot, Mireille 7 (6,3) /
Bood, Erna de 8 (6,72) 
2 15 6 39 25 2 0 1
3 Berg, Grace van den 7 (6,9) /
Heems, Marije 7 (6,96) 
1 6 12 29 32 1 0 2
4 Andrade, Gertrude 7 (7,44) /
Elbertsen, Carin 7 (7,8) 
0 0 18 17 37 0 0 3

^^

Damesdubbel 7 poule B

 

Wernke, Romy /
Reker, Amanda  (2)

Duin, Barbara van /
Draaisma, Brenda 

Ching, Tjonglie /
Vermij, Monique 

Wernke, Romy 7 (6,83) /
Reker, Amanda 7 (6,91)  (2)

 

3-6 7-6 (4) 7-6 (4) 01:45   

0-6 4-6 01:24   

Duin, Barbara van 7 (7,57) /
Draaisma, Brenda 7 (7,65) 

 

 

4-6 6-2 7-6 (5) 01:32   

Ching, Tjonglie 7 (7,24) /
Vermij, Monique 7 (7,27) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Ching, Tjonglie 7 (7,24) /
Vermij, Monique 7 (7,27) 
1 9 6 26 21 1 0 1
2 Duin, Barbara van 7 (7,57) /
Draaisma, Brenda 7 (7,65) 
1 9 9 35 31 1 0 1
3 Wernke, Romy 7 (6,83) /
Reker, Amanda 7 (6,91) 
1 6 9 21 30 1 0 1

^^

Damesdubbel 7 poule C

 

Jung, Odi /
Boesjes, Ruby 

Bekendam, Mariska /
Maijenburg, Renate 

Dalen-Kors, Denise van /
Huijboom, Sophia 

Jung, Odi 7 (7,67) /
Boesjes, Ruby 7 (7,05) 

 

6-3 7-6 (5) 01:35   

6-1 6-4 01:40   

Bekendam, Mariska 7 (7,92) /
Maijenburg, Renate 7 (7) 

 

 

6-3 2-6 6-7 (3) 01:27   

Dalen-Kors, Denise van 7 (7,29) /
Huijboom, Sophia 8 (8) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jung, Odi 7 (7,67) /
Boesjes, Ruby 7 (7,05) 
2 12 0 25 14 2 0 0
2 Dalen-Kors, Denise van 7 (7,29) /
Huijboom, Sophia 8 (8) 
1 6 9 21 26 1 0 1
3 Bekendam, Mariska 7 (7,92) /
Maijenburg, Renate 7 (7) 
0 3 12 23 29 0 0 2

^^

Damesdubbel 7 (play off)

Waasdorp, Carla 7 (7) /
Barnhoorn, Marieke 7 (6,83) 

finale

winnaar

 

Waasdorp, Carla /
Barnhoorn, Marieke 

 


Open plaats

 

 

 

 

Ching, Tjonglie /
Vermij, Monique 

Jung, Odi 7 (7,67) /
Boesjes, Ruby 7 (7,05) 

 

6-4 6-4 01:59   

 

Ching, Tjonglie /
Vermij, Monique 

 

Ching, Tjonglie 7 (7,24) /
Vermij, Monique 7 (7,27) 

6-4 6-3 01:50   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 306
Totale speeltijd 22:25 389:52
Gemiddelde speeltijd 01:36 01:16
Langste wedstrijd 01:59
DD7PO: Ching, Tjonglie/ Vermij, Monique-Waasdorp, Carla/ Barnhoorn, Marieke 6-4 6-4
02:28
HD3P2: Kruijer, Roy/ Graaf, Dave de-Ramakers, Koos/ Jonker, Berend 6-4 4-6 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2019 16:34 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D