logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m zondag 14 juli 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
za 15 jun za 22 jun za 29 jun za 6 jul za 13 jul alle data
Locatie  Eindenhout  Merlenhove  Nieuwe Brug  Overhout 
Schema delen
   Play-off   3e en 4e plaats   v

Groen 1

 

Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute  (1)

Jens Koppers /
Feline van Oerle 

Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren 

Timo Maes /
Justin Liu 

Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute  (1)

 

7-6 9-1 2-8 02:00   

Za 13/07 10:00 (Nieuwe Brug) 

6-4 6-4 6-4 02:00   

Jens Koppers /
Feline van Oerle 

 

 

9-1 7-4 8-2 02:00   

10-0 13-0 9-2 01:30   

Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren 

 

 

 

10-4 7-4 9-4 02:00   

Timo Maes /
Justin Liu 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jens Koppers /
Feline van Oerle 
4 7 2 71 27 2 0 1
2^ Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute 
4 5 1 36 27 2 0 0
3 Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren 
2 3 3 33 36 1 0 1
4 Timo Maes /
Justin Liu 
0 0 9 26 76 0 0 3

^^

Groen 1 - Play-off

Jens Koppers /
Feline van Oerle 

 

 

 

Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute  (1)

Za 06/07 12:00 (Eindenhout) 

^^

Groen 1 - 3e en 4e plaats (play off)

Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren  (1)

 

 

 

Timo Maes /
Justin Liu 

Za 06/07 12:00 (Eindenhout) 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 5 20
Totale speeltijd 09:30 35:20
Gemiddelde speeltijd 01:54 01:46
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit/ Louis Peute-Jens Koppers/ Feline van Oerle 7-6 9-1 2-8
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Eindenhout = LTC Eindenhout, Wagenweg 228, 2012 NP Haarlem
     Merlenhove = TV Merlenhove, Sparrenlaan 1, 2104 WP heemstede
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 9 December 2019 10:43 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D