logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
friday 14 june 2019 until sunday 14 july 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
sat 15 jun sat 22 jun sat 29 jun sat 6 jul sat 13 jul alle data
Locatie  Eindenhout  Merlenhove  Nieuwe Brug  Overhout 
Schema delen

Geel t/m 15 jaar

 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

Bas Broek /
Jonas de Boer 

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

 

5-5 12-0 6-4 02:00   

Sat 06/07 12:00 (Eindenhout) 

  

  

  

  

  

9-0 11-2 10-0 02:00   

8-1 9-2 8-3 01:30   

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

 

 

  

7-3 10-0 5-4 01:30   

  

8-0 5-2 6-3 02:00   

Sat 06/07 14:00 (Eindenhout) 

  

  

  

Bas Broek /
Jonas de Boer 

 

 

 

8-3 2-3 2-3 02:00   

3-8 6-7 3-8 01:30   

  

  

10-2 7-2 8-1 01:30   

  

  

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

 

 

 

 

  

Sat 06/07 14:00 (Eindenhout) 

  

  

  

4-7 2-8 3-7 01:30   

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

 

 

 

 

 

7-3 7-4 8-4 02:00   

  

7-3 6-4 7-3 01:30   

Sat 06/07 12:00 (Eindenhout) 

  

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

 

 

 

 

 

 

7-2 5-2 9-5 01:30   

  

  

  

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

 

 

 

 

 

 

 

3-6 6-5 3-8 01:20   

3-6 1-6 2-7 02:00   

  

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Sat 06/07 14:00 (Eindenhout) 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 5-4 1-6 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
6 9 0 65 33 3 0 0
2 Jesper van Oerle /
Alexander Tammes 
6 78 17 3 0 0
3 Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
4 50 35 2 0 1
4 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
4 5 4 45 45 2 0 1
5 Bas Broek /
Jonas de Boer 
2 4 5 49 37 1 0 2
6 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
2 4 5 32 53 1 0 2
7 Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 
2 3 6 37 50 1 0 2
8 Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
2 2 7 34 57 1 0 2
9 Fedde de Haas /
Willem Dorst 
2 2 7 25 56 1 0 2
10 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
0 1 8 27 59 0 0 3

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 20
Totale speeltijd 25:50 35:20
Gemiddelde speeltijd 01:43 01:46
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Eindenhout = LTC Eindenhout, Wagenweg 228, 2012 NP Haarlem
     Merlenhove = TV Merlenhove, Sparrenlaan 1, 2104 WP heemstede
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 November 2019 02:49 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D