logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m zondag 14 juli 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
za 15 jun za 22 jun alle data
Locatie  Merlenhove  Nieuwe Brug 
Schema delen

Geel t/m 15 jaar

 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

Bas Broek /
Jonas de Boer 

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

 

5-5 12-0 6-4 02:00   

  

  

  

  

  

  

  

8-1 9-2 8-3 01:30   

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

 

 

  

7-3 10-0 5-4 01:30   

  

  

  

  

  

  

Bas Broek /
Jonas de Boer 

 

 

 

8-3 2-3 2-3 02:00   

  

  

  

10-2 7-2 8-1 01:30   

  

  

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

 

 

 

 

 

7-3 7-4 8-4 02:00   

  

7-3 6-4 7-3 01:30   

  

  

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

 

 

 

 

 

 

7-2 5-2 9-5 01:30   

  

  

  

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

 

 

 

 

 

 

 

  

3-6 1-6 2-7 02:00   

  

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 5-4 1-6 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
4 6 0 42 21 2 0 0
2 Jesper van Oerle /
Alexander Tammes 
4 48 15 2 0 0
3 Bas Broek /
Jonas de Boer 
2 4 2 37 14 1 0 1
4 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
2 4 2 30 23 1 0 1
5 Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
2 31 30 1 0 1
6 Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 
2 3 3 32 31 1 0 1
7 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
2 2 4 23 36 1 0 1
8 Fedde de Haas /
Willem Dorst 
2 2 4 16 34 1 0 1
9 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
0 0 6 15 40 0 0 2
10 Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
0 0 6 15 45 0 0 2

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 12
Totale speeltijd 17:30 21:30
Gemiddelde speeltijd 01:45 01:47
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 24 Juni 2019 17:37 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D