logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m zondag 14 juli 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
za 15 jun za 22 jun za 29 jun za 6 jul za 13 jul alle data
Locatie  Eindenhout  Merlenhove  Nieuwe Brug  Overhout 
Schema delen

Geel t/m 15 jaar

 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

Bas Broek /
Jonas de Boer 

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

 

5-5 12-0 6-4 02:00   

Za 06/07 12:00 (Eindenhout) 

  

  

  

  

  

9-0 11-2 10-0 02:00   

8-1 9-2 8-3 01:30   

Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 

 

 

  

7-3 10-0 5-4 01:30   

  

8-0 5-2 6-3 02:00   

Za 06/07 14:00 (Eindenhout) 

  

  

  

Bas Broek /
Jonas de Boer 

 

 

 

8-3 2-3 2-3 02:00   

3-8 6-7 3-8 01:30   

  

  

10-2 7-2 8-1 01:30   

  

  

Fedde de Haas /
Willem Dorst 

 

 

 

 

  

Za 06/07 14:00 (Eindenhout) 

  

  

  

4-7 2-8 3-7 01:30   

A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

 

 

 

 

 

7-3 7-4 8-4 02:00   

  

7-3 6-4 7-3 01:30   

Za 06/07 12:00 (Eindenhout) 

  

Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 

 

 

 

 

 

 

7-2 5-2 9-5 01:30   

  

  

  

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

 

 

 

 

 

 

 

3-6 6-5 3-8 01:20   

3-6 1-6 2-7 02:00   

  

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Za 06/07 14:00 (Eindenhout) 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 5-4 1-6 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
6 9 0 65 33 3 0 0
2 Jesper van Oerle /
Alexander Tammes 
6 78 17 3 0 0
3 Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
4 50 35 2 0 1
4 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
4 5 4 45 45 2 0 1
5 Bas Broek /
Jonas de Boer 
2 4 5 49 37 1 0 2
6 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
2 4 5 32 53 1 0 2
7 Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 
2 3 6 37 50 1 0 2
8 Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
2 2 7 34 57 1 0 2
9 Fedde de Haas /
Willem Dorst 
2 2 7 25 56 1 0 2
10 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
0 1 8 27 59 0 0 3

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 20
Totale speeltijd 25:50 35:20
Gemiddelde speeltijd 01:43 01:46
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Eindenhout = LTC Eindenhout, Wagenweg 228, 2012 NP Haarlem
     Merlenhove = TV Merlenhove, Sparrenlaan 1, 2104 WP heemstede
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 14:12 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D