logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Oranje

 

Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos  (1)

High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 

De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 

De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 

Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos  (1)

 

1-6 5-5 1-6 0-5 1-6 02:00   

8-2 5-7 5-6 02:00   

3-1 1-7 3-5 6-0 3-6 02:00   

High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 

1-5 5-2 3-7 4-4 4-5 02:00   

 

3-2 4-5 2-4 4-4 4-5 02:00   

3-2 4-4 10-1 4-2 5-3 02:00   

De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 

  

3-4 1-7 7-3 4-2 8-0 02:00   

 

5-2 6-1 3-6 2-6 2-6 02:00   

De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 

3-5 7-1 3-4 4-3 3-4 02:00   

  

4-1 6-2 4-3 3-5 5-2 02:00   

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 
6 12½ 12½ 94 90 3 0 2
2 De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 
6 11½ 11½ 89 94 3 0 2
3 High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 
4 14 11 104 86 2 0 3
4 Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos 
4 10 13 82 99 2 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 98
Totale speeltijd 20:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
ORANJEP1: High Fives (Abel van Aalst/ Benjamin van der Meij/ Colin Dusseljee/ Olivier Berkenbosch)-Zwaanshoek (Jurre de Vos/ Marit ten Have/ Koert van Velzen/ Koen Kroos) 6-1 5-5 6-1 5-0 6-1
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 16:34 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D