logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Oranje

 

Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos  (1)

High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 

De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 

De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 

Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos  (1)

 

1-6 5-5 1-6 0-5 1-6 02:00   

8-2 5-7 5-6 02:00   

3-1 1-7 3-5 6-0 3-6 02:00   

High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 

Zo 01/03 15:00 (Fablo) 

 

3-2 4-5 2-4 4-4 4-5 02:00   

3-2 4-4 10-1 4-2 5-3 02:00   

De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 

  

Zo 08/03 13:00 (Overhout) 

 

5-2 6-1 3-6 2-6 2-6 02:00   

De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 

Zo 08/03 13:00 (Overhout) 

  

Zo 01/03 15:00 (Fablo) 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 
4 10½ 71 40 2 0 1
2 De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 
4 53 56 2 0 1
3 De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 
4 52 60 2 0 1
4 Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos 
0 42 62 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 6 56
Totale speeltijd 12:00 112:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
ORANJEP1: High Fives (Abel van Aalst/ Benjamin van der Meij/ Colin Dusseljee/ Olivier Berkenbosch)-Zwaanshoek (Jurre de Vos/ Marit ten Have/ Koert van Velzen/ Koen Kroos) 6-1 5-5 6-1 5-0 6-1
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 06:07 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D