logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen B

 

TV Overhout Super Team
Max Hensler /
Nina Marsman /
Kick Greinier /
Hynek Dusek  (1)

MK-duo
Karlijn van Lohuizen /
Martin Hol 

D Berkenbosch / R Boellaart
David Berkenbosch /
Reinier Boellaart 

Yvie & Julian
Yvie Bent /
Julian de Zoete 

TV Overhout Super Team
Max Hensler /
Nina Marsman /
Kick Greinier /
Hynek Dusek  (1)

 

2-10 2-9 5-7 02:00   

2-5 0-7 1-6 02:00   

7-3 1-13 3-10 02:00   

MK-duo
Karlijn van Lohuizen /
Martin Hol 

Zo 01/03 15:00 (Fablo) 

 

8-2 5-7 5-6 02:00   

4-5 9-5 7-4 02:00   

D Berkenbosch / R Boellaart
David Berkenbosch /
Reinier Boellaart 

  

Zo 08/03 13:00 (Overhout) 

 

5-7 9-3 2-11 02:00   

Yvie & Julian
Yvie Bent /
Julian de Zoete 

Zo 08/03 13:00 (Overhout) 

  

Zo 01/03 15:00 (Fablo) 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 MK-duo
Karlijn van Lohuizen /
Martin Hol 
4 6 3 64 38 2 0 1
2 D Berkenbosch / R Boellaart
David Berkenbosch /
Reinier Boellaart 
4 6 3 49 42 2 0 1
3 Yvie & Julian
Yvie Bent /
Julian de Zoete 
4 5 4 61 47 2 0 1
4 TV Overhout Super Team
Max Hensler /
Nina Marsman /
Kick Greinier /
Hynek Dusek 
0 1 8 23 70 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 6 56
Totale speeltijd 12:00 112:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROENBP1: MK-duo (Karlijn van Lohuizen/ Martin Hol)-TV Overhout Super Team (Max Hensler/ Nina Marsman/ Kick Greinier/ Hynek Dusek) 10-2 9-2 7-5
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 06:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D