logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen A

 

Bastiaan en Adinda
Adinda Thorborg /
Bastiaan Bottelier  (1)

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

Bad2
Kick Bakker /
Kristian van Eck 

Jens&Feline
Jens Koppers /
Feline van Oerle 

Houtvaartkwartier
Mats van Merkestein /
Julian van der Weg /
Younes Belkhaddar 

HLTC
Floris Schepers /
Lode Kramer /
Teun Beekhuis /
Joep de Gier /
Berend Bom /
Jens Boukens 

Bastiaan en Adinda
Adinda Thorborg /
Bastiaan Bottelier  (1)

 

4-9 4-7 4-6 02:00   

2-6 5-4 3-9 02:00   

2-9 1-9 9-4 02:00   

7-5 1-12 1-4 02:00   

10-0 6-6 6-5 02:00   

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

 

 

5-8 4-8 10-4 02:00   

8-5 7-6 4-10 02:00   

8-4 9-5 9-3 02:00   

11-2 5-4 8-3 02:00   

Bad2
Kick Bakker /
Kristian van Eck 

 

 

 

11-1 7-3 13-2 02:00   

13-3 12-2 11-4 02:00   

10-2 11-1 8-2 02:00   

Jens&Feline
Jens Koppers /
Feline van Oerle 

 

 

 

 

8-6 7-5 6-6 02:00   

Za 29/02 12:00 (Overhout) 

Houtvaartkwartier
Mats van Merkestein /
Julian van der Weg /
Younes Belkhaddar 

 

 

 

 

 

2-6 6-0 3-3 02:00   

HLTC
Floris Schepers /
Lode Kramer /
Teun Beekhuis /
Joep de Gier /
Berend Bom /
Jens Boukens 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bad2
Kick Bakker /
Kristian van Eck 
10 13 2 135 49 5 0 0
2 Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
8 12 3 110 74 4 0 1
3 Jens&Feline
Jens Koppers /
Feline van Oerle 
4 70 79 2 0 2
4 Houtvaartkwartier
Mats van Merkestein /
Julian van der Weg /
Younes Belkhaddar 
3 4 11 70 101 1 1 3
5 Bastiaan en Adinda
Adinda Thorborg /
Bastiaan Bottelier 
2 65 95 1 0 4
6 HLTC
Floris Schepers /
Lode Kramer /
Teun Beekhuis /
Joep de Gier /
Berend Bom /
Jens Boukens 
1 2 10 34 86 0 1 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 98
Totale speeltijd 28:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROENP1: Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert)-Bastiaan en Adinda (Adinda Thorborg/ Bastiaan Bottelier) 9-4 7-4 6-4
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 13:49 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D