logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule D

 

Eindenhout
Xander Reimert /
Naut Ramselaar  (1)

Overhout 1
Arno Lauterslager /
Famke Smiers /
Milo Spruijt 

De Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Team Super Slice
Hein Rueb /
Enzo Rietjens /
Boris Geijteman /
Jurrijn Kramer 

Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Hugo Kluft 

Eindenhout
Xander Reimert /
Naut Ramselaar  (1)

 

5-5 4-7 1-12 02:00   

7-2 6-4 6-5 02:00   

8-5 4-10 10-4 02:00   

5-4 0-9 4-2 02:00   

9-2 12-1 4-7 02:00   

Overhout 1
Arno Lauterslager /
Famke Smiers /
Milo Spruijt 

 

 

9-3 7-5 8-5 02:00   

9-4 8-3 8-5 02:00   

7-4 6-4 3-8 02:00   

10-2 7-4 8-5 02:00   

De Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

 

 

 

8-1 10-4 9-3 02:00   

6-4 5-7 8-4 02:00   

6-4 4-6 4-8 02:00   

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

3-6 6-5 5-6 02:00   

3-8 8-7 5-9 02:00   

Team Super Slice
Hein Rueb /
Enzo Rietjens /
Boris Geijteman /
Jurrijn Kramer 

 

 

 

 

 

6-6 6-4 7-3 02:00   

Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Hugo Kluft 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Overhout 1
Arno Lauterslager /
Famke Smiers /
Milo Spruijt 
10 13½ 114 62 5 0 0
2 Eindenhout
Xander Reimert /
Naut Ramselaar 
8 85 79 4 0 1
3 Team Super Slice
Hein Rueb /
Enzo Rietjens /
Boris Geijteman /
Jurrijn Kramer 
4 82 71 2 0 3
4 De Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
4 6 9 84 84 2 0 3
5 Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Hugo Kluft 
4 76 99 2 0 3
6 Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
0 3 12 69 115 0 0 5

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 98
Totale speeltijd 30:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEELCP1: Overhout 1 (Arno Lauterslager/ Famke Smiers/ Milo Spruijt)-Eindenhout (Xander Reimert/ Naut Ramselaar) 5-5 7-4 12-1
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 16:10 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D