logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule A

 

TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk  (1)

TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 

Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 

Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 

De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 

TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk  (1)

 

9-1 7-4 4-7 02:00   

1-12 2-8 7-5 02:00   

9-3 12-1 1-7 02:00   

Zo 01/03 15:00 (Overhout) 

Zo 08/03 17:00 (T-Line) 

TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

Zo 08/03 17:00 (T-Line) 

Zo 01/03 15:00 (Overhout) 

Do 27/02 17:00 (Nieuwe Brug) 

4-7 1-10 2-10 02:00   

Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 

 

 

 

8-3 11-2 4-6 02:00   

6-5 3-8 8-1 02:00   

Zo 01/03 15:00 (Overhout) 

Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 

 

 

 

 

Zo 08/03 17:00 (T-Line) 

8-2 13-2 6-5 02:00   

Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 

 

 

 

 

 

3-5 2-10 5-7 02:00   

De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 
6 6 3 65 35 3 0 0
2 De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 
4 6 3 58 44 2 0 1
3 TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk 
4 5 4 52 48 2 0 1
4 Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 
2 5 4 49 54 1 0 2
5 Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 
0 1 5 24 39 0 0 2
6 TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
0 1 5 19 47 0 0 2

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 8 56
Totale speeltijd 16:00 112:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL17P1: TEK (Koen Warnar/ Erik Vonk)-TVV (Emma van Iersel/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) 9-1 7-4 4-7
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 06:23 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D