logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule C

 

Thijmen Kemper /
Parsa Memarian  (1)

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 

Brandon Wagner /
Mick Spee 

Janna Metselaar /
Kim Seegers 

Anya Kulida /
Wim Moerkamp 

Thijmen Kemper /
Parsa Memarian  (1)

 

3-6 3-6 3-6 02:00   

6-2 12-1 10-2 02:00   

8-2 8-3 3-6 02:00   

7-3 9-3 8-1 02:00   

10-1 17-0 2-6 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

6-4 10-1 2-6 02:00   

6-4 7-3 4-7 02:00   

3-5 7-2 8-4 02:00   

11-1 8-2 10-3 02:00   

Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 

 

 

 

6-4 7-7 5-8 02:00   

6-4 8-5 10-1 02:00   

TusStd 7-6 7-8 Zo 23/02 17:00 (Nieuwe Brug) 

Brandon Wagner /
Mick Spee 

 

 

 

 

7-2 8-5 7-4 02:00   

8-0 8-3 11-0 02:00   

Janna Metselaar /
Kim Seegers 

 

 

 

 

 

6-4 10-2 7-3 02:00   

Anya Kulida /
Wim Moerkamp 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
10 12 3 100 51 5 0 0
2 Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
8 10 5 109 48 4 0 1
3 Brandon Wagner /
Mick Spee 
5 93 68 2 1 2
4 Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 
4 72 89 1 2 2
5 Janna Metselaar /
Kim Seegers 
2 4 11 62 97 1 0 4
6 Anya Kulida /
Wim Moerkamp 
1 2 12 39 122 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 98
Totale speeltijd 28:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL14BP1: Nedim Sezer/ Maya Gümüs-Thijmen Kemper/ Parsa Memarian 6-3 6-3 6-3
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 16:07 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D