logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule B

 

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 

The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 

Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 

Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 

De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 

Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 

Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

 

9-0 13-1 5-2 02:00   

Zo 01/03 17:00 (Fablo) 

4-3 10-2 7-4 02:00   

2-4 1-10 10-1 02:00   

  

Zo 08/03 15:00 (Fablo) 

  

De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 

 

 

2-7 2-10 2-7 02:00   

Zo 01/03 17:00 (Fablo) 

  

8-0 8-4 7-2 02:00   

  

Zo 08/03 15:00 (Fablo) 

The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 

 

 

 

3-7 3-7 3-9 02:00   

  

Zo 08/03 15:00 (Fablo) 

3-5 3-11 3-6 02:00   

  

Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 

 

 

 

 

Zo 08/03 15:00 (Fablo) 

  

  

1-8 12-0 8-1 02:00   

Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 

 

 

 

 

 

9-1 9-1 9-2 02:00   

Zo 01/03 17:00 (Fablo) 

6-3 11-1 4-4 02:00   

De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 

 

 

 

 

 

 

4-5 3-11 4-7 02:00   

Zo 01/03 17:00 (Fablo) 

Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 

 

 

 

 

 

 

 

3-5 6-6 7-4 02:00   

Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 
6 63 25 3 0 0
2 Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
5 61 35 2 1 0
3 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
4 7 2 61 27 2 0 1
4 Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 
4 5 4 53 39 2 0 1
5 The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 
2 3 6 42 51 1 0 2
6 De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 
2 3 6 32 57 1 0 2
7 Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 
1 3 6 32 58 0 1 2
8 De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 
0 0 9 21 73 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 56
Totale speeltijd 24:00 112:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 05:33 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D