logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 9 november 2019 t/m zaterdag 14 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7 8/9 A 8/9 B 8/9 C
Programma
za 9 nov za 7 dec za 11 jan za 18 jan za 8 feb za 15 feb za 14 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

8 & 9 spelers C

 

Flowerdale Foxes
Romee Nibbering /
Emiel Makkes /
Saskia Kuling /
Robin Schoone  (1)

De Nieuwebrug Vrijbuiters
Ton Smet /
Maaike Heemskerk /
Rober van der Velde /
Paul Houtkamp 

Saturday Night Fever
Annemiek Markslag /
Marija van Opstal /
Geja Deen /
Marielle Koopmans 

Pink Ladies
Linda Dijkstra /
Melissa Jeronimus-Louz /
Mirjam Berkhout 

KNAP Overhout
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege /
Katinka Warmelink /
Arianne van Hooghuyze 

Marion Keetlapper /
Sonja Duursma /
Skye Carman /
Marien van der Horst 

Flowerdale Foxes
Romee Nibbering /
Emiel Makkes /
Saskia Kuling /
Robin Schoone  (1)

 

D1 1-6 2-6 03:00   

D1 4-6 3-6 03:00   

D1 6-0 6-1 03:00   

D1 2-6 7-6 8-10 03:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Overhout) 

 

 

D2 2-6 2-6   

D2 7-5 2-6 10-8   

D2 7-6 6-2   

D2 0-6 6-3 5-10   

D2   

De Nieuwebrug Vrijbuiters
Ton Smet /
Maaike Heemskerk /
Rober van der Velde /
Paul Houtkamp 

 

 

D1 Za 14/03 19:00 (Overhout) 

D1 7-5 6-4 03:00   

D1 4-6 7-5 10-12 03:00   

D1 6-0 6-0 03:00   

 

 

 

D2   

D2 6-2 6-3   

D2 6-1 6-3   

D2 6-3 5-7 8-10   

Saturday Night Fever
Annemiek Markslag /
Marija van Opstal /
Geja Deen /
Marielle Koopmans 

 

 

 

D1 6-0 6-1 03:00   

D1 6-3 6-2 03:00   

D1 6-2 6-1 03:00   

 

 

 

 

D2 7-5 6-2   

D2 7-6 6-3   

D2 6-3 6-2   

Pink Ladies
Linda Dijkstra /
Melissa Jeronimus-Louz /
Mirjam Berkhout 

 

 

 

 

D1 Za 14/03 19:00 (Overhout) 

D1 6-0 6-3 03:00   

 

 

 

 

 

D2   

D2 5-7 0-6   

KNAP Overhout
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege /
Katinka Warmelink /
Arianne van Hooghuyze 

 

 

 

 

 

D1 6-1 6-1 03:00   

 

 

 

 

 

 

D2 6-1 7-5   

Marion Keetlapper /
Sonja Duursma /
Skye Carman /
Marien van der Horst 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Saturday Night Fever
Annemiek Markslag /
Marija van Opstal /
Geja Deen /
Marielle Koopmans 
8 15 2 105 56 7 0 1
2 De Nieuwebrug Vrijbuiters
Ton Smet /
Maaike Heemskerk /
Rober van der Velde /
Paul Houtkamp 
8 14 4 113 68 6 0 2
3 KNAP Overhout
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege /
Katinka Warmelink /
Arianne van Hooghuyze 
4 10 9 107 94 5 0 3
4 Flowerdale Foxes
Romee Nibbering /
Emiel Makkes /
Saskia Kuling /
Robin Schoone 
2 8 11 86 105 3 0 5
5 Marion Keetlapper /
Sonja Duursma /
Skye Carman /
Marien van der Horst 
1 4 13 52 97 2 0 6
6 Pink Ladies
Linda Dijkstra /
Melissa Jeronimus-Louz /
Mirjam Berkhout 
1 2 14 48 91 1 0 7

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 24 112
Totale speeltijd 36:00 147:00
Gemiddelde speeltijd 01:30 01:18
Langste wedstrijd 03:00
D89CP1: De Nieuwebrug Vrijbuiters (Ton Smet/ Maaike Heemskerk/ Rober van der Velde/ Paul Houtkamp)-Flowerdale Foxes (Romee Nibbering/ Emiel Makkes/ Saskia Kuling/ Robin Schoone) 6-1 6-2
03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 15:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D