logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 9 november 2019 t/m zaterdag 14 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7 8/9 A 8/9 B 8/9 C
Programma
za 9 nov za 7 dec za 11 jan za 18 jan za 8 feb za 15 feb za 14 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

8 & 9 spelers A

 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Marie-Louise Shamier /
Ilja Kraaier /
Judith van Rossum /
Sarah Smit  (1)

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

Superdry
Chantal Wijnands /
Ankie Weustink /
Robert Gallandat Huet 

The Dropshots
Peter Walter /
Nynke Dethmers /
Roos de Goede /
Barry Miedema 

De Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Monique Brink /
Esther Duijff /
Bruce Miedema 

Overhout Bikkels
Dagmar Jeurissen /
Marjolijn Bernts /
Raquel van Schoonhoven /
Fennie Versteegen /
Romy Pomp 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Marie-Louise Shamier /
Ilja Kraaier /
Judith van Rossum /
Sarah Smit  (1)

 

D1 1-6 1-6 03:00   

D1 6-4 7-5 03:00   

D1 4-6 0-6 01:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Overhout) 

D1 2-6 1-6 03:00   

 

 

D2 4-6 2-6   

D2 6-2 6-3   

D2 7-5 3-4 4-10   

D2   

D2 6-7 3-6   

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

 

 

D1 6-1 6-2 03:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Nieuwe Brug) 

D1 6-3 6-2 03:00   

D1 6-1 7-5 01:00   

 

 

 

D2 6-2 6-0   

D2   

D2 3-6 5-7   

D2 6-1 6-0   

Superdry
Chantal Wijnands /
Ankie Weustink /
Robert Gallandat Huet 

 

 

 

D1 1-6 4-6 03:00   

D1 5-7 6-3 6-10 01:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Fablo) 

 

 

 

 

D2 3-6 0-6   

D2 1-6 3-6   

D2   

The Dropshots
Peter Walter /
Nynke Dethmers /
Roos de Goede /
Barry Miedema 

 

 

 

 

D1 6-1 7-6 03:00   

D1 7-6 6-4 03:00   

 

 

 

 

 

D2 6-2 6-1   

D2 6-2 6-3   

De Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Monique Brink /
Esther Duijff /
Bruce Miedema 

 

 

 

 

 

D1 4-6 6-3 10-5 03:00   

 

 

 

 

 

 

D2 6-0 7-6   

Overhout Bikkels
Dagmar Jeurissen /
Marjolijn Bernts /
Raquel van Schoonhoven /
Fennie Versteegen /
Romy Pomp 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 The Dropshots
Peter Walter /
Nynke Dethmers /
Roos de Goede /
Barry Miedema 
8 16 1 105 51 8 0 0
2 De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 
7 14 2 93 38 7 0 1
3 De Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Monique Brink /
Esther Duijff /
Bruce Miedema 
5 10 8 93 86 5 0 3
4 Overhout Bikkels
Dagmar Jeurissen /
Marjolijn Bernts /
Raquel van Schoonhoven /
Fennie Versteegen /
Romy Pomp 
2 5 12 67 95 2 0 6
5 De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Marie-Louise Shamier /
Ilja Kraaier /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 
2 5 12 63 94 2 0 6
6 Superdry
Chantal Wijnands /
Ankie Weustink /
Robert Gallandat Huet 
0 1 16 48 105 0 0 8

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 24 112
Totale speeltijd 30:00 147:00
Gemiddelde speeltijd 01:15 01:18
Langste wedstrijd 03:00
D89AP1: De Roekies (Ben Jansen/ Ingrid Jansen/ Edith van der Meij/ Ed Post)-De Bloemetjes (Marianne van Rossum-van Dijk/ Marie-Louise Shamier/ Ilja Kraaier/ Judith van Rossum/ Sarah Smit) 6-1 6-1
03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 14:33 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D