logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 9 november 2019 t/m zaterdag 14 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7 8/9 A 8/9 B 8/9 C
Programma
za 9 nov za 7 dec za 11 jan za 18 jan za 8 feb za 15 feb za 14 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen
Poule A   Poule B   Poule C Nr. 1 t/m 4   Poule D Nr. 5 t/m 8   v

Poule A

 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg  (1)

Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 

Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 

Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg  (1)

 

D1 6-4 6-2 03:00   

D1 4-6 2-6 03:00   

D1 6-1 6-0 03:00   

 

 

D2 7-5 4-6 8-10   

D2 6-1 6-2   

D2 3-6 6-3 7-6   

Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 

 

 

D1 6-0 6-3 03:00   

D1 2-6 1-6 03:00   

 

 

 

D2 5-7 opgave Bitter Balls - Peter van Nieuwkoop / Yvonne Temminck / Isolde de Graaff   

D2 6-0 6-3   

Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 

 

 

 

D1 6-1 6-3 03:00   

 

 

 

 

D2 7-6 6-3   

Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 
5 9 5 77 58 4 0 2
2 Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 
3 8 5 66 49 4 0 2
3 Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 
3 6 6 43 55 3 0 3
4 Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 
1 3 10 44 68 1 0 5

^^

Poule B

 

Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid  (2)

Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 

Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 

Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 

Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid  (2)

 

D1 6-2 4-6 7-10 03:00   

D1 3-6 6-4 10-3 03:00   

D1 6-3 2-6 7-6 03:00   

 

 

D2 4-6 6-4 10-5   

D2 6-1 7-6   

D2 6-3 6-1   

Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 

 

 

D1 1-6 0-6 03:00   

D1 6-4 6-4 03:00   

 

 

 

D2 7-6 7-5   

D2 0-6 2-6   

Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 

 

 

 

D1 0-6 1-6 03:00   

 

 

 

 

D2 6-3 6-2   

Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid 
5 11 5 96 72 5 0 1
2 Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 
3 7 7 62 80 3 0 3
3 Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 
2 5 8 56 54 2 0 4
4 Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 
2 5 8 56 64 2 0 4

^^

Poule C Nr. 1 t/m 4

 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 

Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid 

Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

 

D1 6-4 6-2   

D1 Za 14/03 19:00 (Nieuwe Brug) 

D1 6-4 6-2 03:00   

 

 

D2 7-5 4-6 8-10   

D2   

D2 4-6 7-6 5-10   

Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 

 

 

D1 3-6 6-7 03:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Nieuwe Brug) 

 

 

 

D2 3-6 0-6   

D2   

Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid 

 

 

 

D1 6-2 4-6 7-10   

 

 

 

 

D2 4-6 6-4 10-5   

Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 
4 6 4 59 55 2 0 2
2 Nieuwe Brug Mix
Jurrien Visser /
Selwyn Miete /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid 
3 7 3 62 45 3 0 1
3 Jonge Goden
Deborah Pennarts /
Dario Boxhoorn /
Gabriella Boxhoorn /
Inbar Ozer /
Menno Lanting 
1 5 6 61 65 2 0 2
4 Brederode
Peter Steffers /
Martin Bijlsma /
Maarten Goos /
Michiel Oosterhoff 
0 2 7 39 56 1 0 3

^^

Poule D Nr. 5 t/m 8

 

Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 

Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 

Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 

Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 

Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 

 

D1 0-6 1-6   

D1 6-4 6-2 03:00   

D1 Za 14/03 19:00 (Nieuwe Brug) 

 

 

D2 6-3 6-2   

D2 6-4 7-6   

D2   

Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 

 

 

D1 Za 14/03 19:00 (Nieuwe Brug) 

D1 4-6 6-1 10-5 03:00   

 

 

 

D2   

D2 6-4 0-6 100-4   

Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 

 

 

 

D1 6-1 6-3   

 

 

 

 

D2 7-6 6-3   

Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Aniek Robert-Jan Vincent Leo..
Leonie Blom /
Robert-Jan Baars /
Aniek van Veen /
Vincent Ende /
Tim Moelker 
3 6 4 143 39 3 0 1
2 Dare Doubles
Henk Jan Prast /
Stefan Balogh de Galantha /
Hanne Gerritsen /
Arlette Postuma 
3 6 2 38 33 3 0 1
3 Bitter Balls
Peter van Nieuwkoop /
Yvonne Temminck /
Isolde de Graaff 
2 4 4 41 38 2 0 2
4 Fijnbesnaard
Fleur den Dulk /
Jeroen Tromp /
Mike Bier /
Nathalie Tromp /
Elke Lotte Collin-Arts /
Sijmen Verveer 
0 2 8 39 151 0 0 4

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 40 112
Totale speeltijd 48:00 147:00
Gemiddelde speeltijd 01:12 01:18
Langste wedstrijd 03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 14:39 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D