logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 4

 

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

 

6-6 5-7 7-6 02:00   

4-6 4-7 0-1 02:00   

4-8 9-3 7-7 02:00   

7-2 7-4 8-6 02:00   

10-4 9-3 11-3 02:00   

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

 

 

7-5 7-3 6-6 02:00   

3-8 4-8 6-6 02:00   

3-10 3-7 0-16 02:00   

6-6 9-3 5-7 02:00   

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

 

 

 

4-6 4-7 5-6 02:00   

5-7 3-9 4-7 02:00   

9-2 7-4 7-5 02:00   

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

 

 

 

 

2-7 4-7 6-5 02:00   

9-3 10-0 13-1 02:00   

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 

 

 

 

 

 

4-3 3-8 6-4 02:00   

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
8 10 5 100 67 4 0 1
2 De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
7 11 4 103 69 3 1 1
3 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
6 9 6 98 73 2 2 1
4 3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
4 76 81 2 0 3
5 The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
4 6 9 78 103 1 2 2
6 MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
1 12½ 56 118 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) 6-6 5-7 7-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 September 2019 19:10 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D