logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 3

 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

 

5-5 8-0 5-10 02:00   

6-6 9-2 1-10 02:00   

5-6 11-4 5-6 02:00   

6-4 7-6 5-5 02:00   

8-1 12-9 9-2 02:00   

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

 

 

5-6 4-8 3-11 02:00   

7-12 9-6 7-6 02:00   

9-2 11-3 3-9 02:00   

3-10 4-7 6-8 02:00   

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

 

 

 

2-9 3-6 5-8 02:00   

6-7 9-5 5-7 02:00   

6-6 8-6 7-7 02:00   

Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

3-6 6-7 6-5 02:00   

8-4 7-4 5-6 02:00   

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

 

 

 

 

 

8-3 4-5 6-5 02:00   

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle 
6 102 76 2 2 1
2 Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
6 9 6 98 86 3 0 2
3 Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
6 84 89 3 0 2
4 Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
5 94 89 2 1 2
5 Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 
5 86 106 2 1 2
6 Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
2 6 9 83 101 1 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR3P1: Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle-Houtvaart (Mats van Merkestein/ DaniŽl Vrijburg) 5-5 8-0 5-10
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 September 2019 18:01 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D